Обручки з білого золота

Не парні обручки

Не парні обручки

Артикул: 4-Бз
Весільні обручки

Весільні обручки

Артикул: 6-Бз
Обручки «Forever Love»

Обручки «Forever Love»

Артикул: 8-Бз
Золоте кільце Chopard

Золоте кільце Chopard

Артикул: 15-Бз
Обручки «Зорепад»

Обручки «Зорепад»

Артикул: 17-Бз
Обручки недорого

Обручки недорого

Артикул: 21-Бз
Обручки “Крила”

Обручки “Крила”

Артикул: 22-Бз
Обручки парні

Обручки парні

Артикул: 23-Бз
Обручки «Forest»

Обручки «Forest»

Артикул: 27-Бз
Дві обручки

Дві обручки

Артикул: 28 Бз
Вінчальні кільця

Вінчальні кільця

Артикул: 30-Бз

ОБРУЧКИ З БІЛОГО ЗОЛОТА

Що може бути ефектніше, ніж обручки з білого золота? Ці весільні ювелірні прикраси блискавично привернули до себе загальну увагу. Представляють сплетіння класичних та оригінальних комбінацій шляхетних металів. Перемінні модні течії не відбиваються на виборі білих обручок – вони будуть затребувані завжди незалежно від сезону. Ювелірні прикраси виконані у світлому кольорі благородного металу вигідно комбінуються з будь-яким камінням та елементами декору. Демонструють добрий смак, статус свого власника, надає образу завершеності. Також цей матеріал у порівнянні зі своїми зібратися більш міцний, відповідно практичний. Саме з цієї причини користуються популярністю, займаючи високий рівень.

Обручки з білого золота

Обручальные кольца с черными бриллиантами из белого золота

Ще одним винятковим варіантом, на які просто необхідно майбутнім нареченим звернути увагу – парні обручки з білого золота. Виготовляються як одна стилістична лінія, чудовий приклад символічної єдності чоловіка та дружини. Насамперед свідчать про однодумність майбутнього подружжя та гармонійні стосунки у сімейному житті. Придбання парних весільних прикрас зворушлива подія для закоханих. Майстри Best Gold Service створять гармонійні парні весільні прикраси в єдиному стилі. Ваші кільця можуть бути абсолютно однаковими, у вас є можливість додати окремі елементи дизайну не помітні для оточуючих, які скажуть «ми половинки одного цілого, одночасно кожна індивідуальність».

Обручки в білому золоті парні мають місце бути абсолютно однаковими або кардинально відрізнятися. Виготовити обручку нареченого можливо в класичному стилі, а жіноче прикрасити оригінальним орнаментом, тисненням та іншими цікавими деталями. А є пари, вибирають абсолютно різні обручки біле золото, і чудово почуваються. Абсолютно значення не надають символічності цих аксесуарів. Але найголовніше, щоб кільця підходила вам за дизайном, гармонійно вписувалася у ваш гардероб, спосіб і стиль життя. Які весільні обручки ви обираєте –  це справа смаку, головне, щоб кільця були зручними, подобалися вам.

Весільні кільця біле золото

Весільні кільця біле золото – благородне сплетення двох сердець
Обручки з білого золота стали незмінним символом чистих, світлих, щирих стосунків обранців, які люблять один одного і трепетно бережуть міцність своїх зв’язків. Їм непідвладний час та модні тенденції. А ви знаєте, що спочатку біле золото було створено під діаманти. Цей колір металу ідеально наголошує на чистоті каменю. Такі обручки вигідно підкреслюють статус своїх власників.
Обручка біле золото здатне стати нескінченним супутником, підкреслюючи міцність союзу будь-якої миті. Повністю обґрунтована популярність білого золота та технологічними особливостями – структура матеріалу твердіша. Тому дозволяє закріпити діамант надійно у будь-якому положенні. В урочистий день, та інші дні вашого життя коштовне кільце з білого золота нагадуватиме про те, що ви зробили правильний вибір.
Обручки з діамантами обирають ті пари, хто дотримується традицій своїх предків, адже ці два матеріали разом підкреслюють взаємний вибір та міцний зв’язок на все життя. Такий атрибут стане не тільки повноправним співучасником вашого індивідуального образу, мовчатиме про сімейний статус.
Купівля повинна здійснюватися разом заповітної пари обручок з білого золота, майбутні наречені беруть безпосередню участь, важливо давати один одному поради. Замовити прикраси можна окремо, але краще якщо рішення щодо вибору та замовлення моделі кілець буде прийнято взаємно. Ми в Best Gold Service розуміємо, що пари різні, часто хочуть придбати різні обручки з дизайну. Жіноче кільце в білому золоті може бути дорогим, чоловіче без каменів і з точністю на оборот. Чоловіче кільце з чорним дорогоцінним камінням, жіноче без декору. Все залежить від переваг смаку та особливо способу життя. Вибирати дорогі обручки з діамантами не головне завдання, вибрати можна простими кристали, сапфіри. Головне, що ви скоро станете сім’єю, ви є один у одного і ваші бажання взаємні, а почуття непохитні.

 Талісман сім’ї – обручки

Кільця вважаються найдавнішим видом прикрас, яким приписують містичні властивості. Вони завжди відзначали не лише суспільний статус, а й були символом нескінченності (коло без початку і кінця), кругообігу життя. Це символ сім’ї, її талісман.
Наша ювелірна майстерня пропонує великий асортимент обручок у білому золоті, на вибір яких не потрібно витрачати багато часу – яскраві варіанти відразу кинутися у вічі. У підготовці до однієї з найочікуваніших і найщасливіших подій варто вибрати весільні обручки з білого золота, які відразу ж сподобаються, стануть незмінними супутниками сім’ї. Коли ви побачите «свої» кільця всі інші варіанти зблякнуть, і ви зрозумієте, що зробили правильний вибір. Обручки з білого золота необхідно вибирати на все життя, також як свою другу половину.
Дуже цінуються щирість і справжні почуття, щастя знайти «свою» людину, другу половинку, можна підібрати безліч слів, але суть залишається – цю людину ви називаєте рідною та близькою. Завжди асоціюватимуться вашими відносинами та обручки з білого золота. Дизайн ви підберете у розділі каталогу білого золота. Якщо ви не знайдете цікавих або відповідних вам варіантів, ювеліри Best Gold Service виготовлять для вас весільні прикраси за ексклюзивним дизайном.

Теги: обручки з білого золота, купити обручки з білого золота, купити обручку з білого золота, обручки з білого золота на замовлення.

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!