Обручки «Forest»

Артикул: 27-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
27 оцінок, average: 4,70 out of 527 оцінок, average: 4,70 out of 527 оцінок, average: 4,70 out of 527 оцінок, average: 4,70 out of 527 оцінок, average: 4,70 out of 5 (27👥 4,70/5)
Loading...

КОНТАКТНЫЕ НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / WhatsApp / Telergam
tel.: (095) 311-55-74

Обручальное кольцо жене

Додаткова інформація:

Обручка жіноча та чоловіча «Forest»

Є одне важливе завдання, яке стоїть перед нареченими – це придбати обручки дружині та чоловіку. Кільця можна купити у магазині або замовити індивідуальне виготовлення. Все залежить від того, скільки у вас залишилося часу до весілля і які кільця ви хочете бачити у себе на пальці протягом усього життя. Є прикмета, що обручку дружині має обрати майбутній чоловік. Це романтична традиція, яка в наші дні абсолютно не популярна.Молода людина повинна досконало знати смаки своєї коханої для того, щоб підібрати для неї ідеальне кільце.

Сьогодні пари разом вибирають кільця, обручку дружині, допомагає підбирати майбутній чоловік, а обручку чоловіка, допомагає підбирати майбутня дружина. Разом робити перші покупки це захоплює, а хороша порада збоку і свіжий погляд не зашкодить.

Рішення двох сердець:

Класика – це завжди добре, але якщо ви хочете виділитись серед інших пар. Оригінальні та неповторні обручки в білому золоті «Forest» без каміння – для чоловіка. І чарівна обручка дружини з дорогоцінними вставками на половину кільця. Кільця виконані в білому золоті 585 проби з додатковим покриттям – родієм. Для тих хто не знає – родій (гальваніка) покриття, додає більше зносостійкості золоту, також додає блиску.

Обручка дружині можна замовити з кристалами або фіанітами, але дорогоцінним камінням в ювелірних прикрасах завжди підвищує вартість виробу, і при цьому робить їх елегантним, яскравим, що привертають увагу оточуючих. Популярним запитом серед клієнтів є обручка, і обручка з діамантами на замовлення. Якщо ваш бюджет на обручки не дозволяє вибрати діаманти, ми вам радістю запропонуємо циркони та кристали найкращої якості.

Ринок ювелірних весільних прикрас пропонують велику різноманітність золотих виробів, але часто клієнти не можуть підібрати кільця, тому що немає розміру, кільце виконане не в тому кольорі золота або не з тими розмірами каміння.

Best Gold Service пропонує виконати індивідуально для вас обручки. Якщо ви хочете підібрати собі щось унікальне, ідеальним варіантом буде замовити індивідуальне виготовлення. Замовивши обручку з діамантами або кристалами ми втілимо в життя вироби вашої мрії.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!