Золоті обручки

Артикул: 3-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи на кільці), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, родіювання.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
32 оцінки, average: 4,81 out of 532 оцінки, average: 4,81 out of 532 оцінки, average: 4,81 out of 532 оцінки, average: 4,81 out of 532 оцінки, average: 4,81 out of 5 (32👥 4,81/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:    
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Виготовлення ювелірних прикра це дуже складний технологічний процес, тому термін виготовлення залежить від багатьох причин. Середній термін виготовлення для даної пари 14-20 днів.

Для індивідуального рахунку вартості дзвоніть, залишайте заявку у формі зворотного зв’язку, пишіть на Viber / Telegram / WhatsApp

Додаткова інформація:

заказать золотые обручальные кольца

Золоті обручки

Красиві та оригінальні прикраси це завжди привертають увагу, а якщо це весільні обручки на замовлення тим більше. Але при цьому ви повинні пам’ятати, що головне завдання обручок бути не тільки цікавими з точки зору дизайну. Золоті каблучки після весілля будуть на руці щодня. Варто звернути увагу на практичність виробів. Кільце не повинно вносити у ваше життя дискомфорт. Тобто на кільці не повинно бути гострих елементів, що дряпаються або чіплялися за одяг.

Якщо ще на примірці ви зачепилися кільцем або зробили зачіпку на одязі. Біжіть від такого кільця. Можливо, дизайн золотої прикраси неймовірно цікавий, і ви зараз готові міряти з “маленькими” незручностями. Але можливо через рік – два – три маленькі незручності зможуть стати для вас величезною катастрофою. Вибрати весільні обручки на замовлення робити в “правильному” розмірі. Кільце має бути у вашому розмір, не варто вибирати кільце, яке буде мало або навпаки “на виріст”.

А ви знаєте, що ціна на магазинні вироби включає безліч складових? Це не тільки вартість виготовлення та матеріалу, це також оренда, комунальні платежі та з/п персоналу. Якщо ви купуєте прикрасу в магазині, через виріб перекладається частина витрат магазину.

А скільки коштує ваш час? Довгі – довгі походи в пошуках потрібної весільної обручки в потрібному розмірі, гарної якості та дизайні, який сподобатися.

Чи можна уникнути непотрібної витрати фінансових та тимчасових ресурсів? Можна і дуже просто, а саме – весільні обручки на замовлення. Довіряйте виготовлення професіоналом – Best Gold Service. Вартість виробу – це матеріали (каміння, золото) та роботу ювеліра. Також ви можете замовити весільні обручки з вашого матеріалу. Це чудова нагода подарувати старим прикрасам нове життя, отримати суттєву економію. Замовити золоті обручки зі свого золота та оплачуєте тільки вартість роботи майстра – ювеліра.

З економією грошових ресурсів ви отримуєте:

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам! І ви виберете “правильні” золоті обручки.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!