Обручки Київ

Золоті обручки

Золоті обручки

Артикул: 3-Кз
Не парні обручки

Не парні обручки

Артикул: 4-Бз
Парні обручки

Парні обручки

Артикул: 11-Жз
Весільні обручки

Весільні обручки

Артикул: 6-Бз
Обручки «Forever Love»

Обручки «Forever Love»

Артикул: 8-Бз
Золоте кільце Chopard

Золоте кільце Chopard

Артикул: 15-Бз
Обручки «Зорепад»

Обручки «Зорепад»

Артикул: 17-Бз

ОБРУЧКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ КИЇВ

Весільні прикраси на все життя – обручки Київ під замовлення, коли вибираєте ці чудові ювелірні вироби керуйтеся одним правилом: “На все життя має бути проникливе кохання та обручки”. Щиро вітаємо вас! Ви знаходитесь на щасливому, важливому та одночасно хвилюючому етапі – підготовці до весілля. А це означає, що кохана людина поруч із вами – ваша доля! І в ньому всі надзвичайно і навіть милі звички.

Ваша історія кохання почала формуватися, коли ви тільки зустріли один одного. Той же принцип важливо застосовувати до вибору обручок на замовлення, як тільки ви відчуєте якусь магію, будьте впевнені це саме «ті» обручки. Скільки б ви не шукали, не вибирали, надалі всі інші весільні кільця будуть уже не такі. Через прожиті спільні роки ваші почуття не просто залишаються сильними з кожним днем ​​ставати тільки міцнішими, а кільця будуть вашим сімейним талісманом. З цієї і тільки з цієї причини варто вибирати їх індивідуально, чуйно і майже пошепки смакуючи всю значущість моменту.

Чи можуть «магазинні» обручки Київ захоплювати, конкурувати з індивідуально виготовленими? Чудове питання? Яскраві вітрини магазинів пропонують клієнту однакові коштовності, позбавлені індивідуальності. Ви повинні поставити собі питання чи може такий виріб претендувати на роль оберегу сімейних цінностей, надихати на створення вашої казки? Золоті обручки обов’язково має бути неповторними, тоді і лише тоді стануть сімейною реліквією. Best gold service представляє вашій увазі унікальні, ексклюзивні обручки на замовлення Київ, Україна.

Best Gold Service – насамперед команда професіоналів ювелірів – технологів, дизайнерів, які створюють ексклюзивні шедеври для вас. Дозвольте розповісти вам докладніше про діяльність нашої компанії, і що необхідно знати, щоб замовити весільні кільця:

ВЕСІЛЬНІ КІЛЬЦЯ КИЇВ НА ЗАМОВЛЕННЯ І МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАС

 1. Контакт із ювеліром. Ваше замовлення на індивідуальне виготовлення обговорюємо з вами у деталях. На всі ваші запитання відповість не консультант із магазину, який лише віддалено розуміє, що таке ювелірне виробництво, а ювелір професіонал у своїй галузі. Кожен наш майстер працює в ювелірній галузі від 10 років і ми пишаємось нашими спеціалістами та виконаними роботами! Готові прикраси 100% відповідатимуть ескізу або наданому вами фото. Для зручності, на першому етапі роботи на замовлення наш дизайнер формує 3D – макет. У виробництво запускаються лише після затвердження! Індивідуально виготовлені обручки на замовлення з каталогу сайту або за ексклюзивним проектом клієнта, опрацьовує дизайнер та ювелір – технолог. Ви отримуєте якісний, надійний та унікальний виріб.
 2. Можливість впливати на ціну обручок. Кожен наш клієнт сам формуєте бюджет своїх весільних обручок. Особисто вибираєте:
 • колір, пробу золота;
 • наявність дорогоцінного (за бажанням напівкоштовного) каміння;
 • кількість штук каміння, характеристики.
 1. Додатково Best Gold Service пропонує цікаві акції, знижки. Також є чудова можливість економії коштів, а саме послуга trade-in

ЗАМОВИТИ ОБРУЧКИ зі свого золота. Золото можете надати повністю власне або частково надати власне золото частково компенсувати  коштами. Такий спосіб співробітництва істотно знижує вартість обручок.

Матеріалом для виготовлення можуть стати:

 • Вироби, які вже давно вам не подобаються або втратили свою актуальність і лежать мертвим вантажем пам’яттю колишньої слави.
 • Прикраси, які не підлягають збільшенню чи зменшенню розміру.
 • Поламані золоті прикраси, які не підлягають ремонту.
 1. Ексклюзивна прикраса. Обручки Київ на замовлення – це унікальні золоті вироби, які не тільки показують ваш статус та становище вони допоможуть виявити винятковий смак. Ексклюзивні ювелірні прикраси цінуються завжди і навіть за рік не втрачали своєї актуальності.

ЯКІ ГАРАНТІЇ НАДАЄ ЮВЕЛІРНА КОМПАНІЯ BEST GOLD SERVICE?

ГАРАНТИРОВАННОЕ ВЫПОЛНЕНИЕ В СРОК

ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ У ТЕРМІН

Гарантуємо виконання замовлення у строк і навіть раніше! Виготовлення обручок Київ це трудомісткий процес і вимагає часу, а також умінь та професійного підходу. Наші майстри докладають максимум зусиль для того, щоб ви отримали ваше замовлення до обумовленої дати і навіть раніше.

ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО УКРАШЕНИЙ

ЯКІСТЬ ОБРУЧАЛЬНИХ КІЛЕЦЬ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

На нашому виробництві встановлено сучасне обладнання, а наші майстри не зупиняються на досягнутому рівні знань і регулярно відвідують навчальні заходи, що дозволяє виконувати найскладніші обручки на замовлення київ високої якості за більш короткий термін. Ми впевнені як виконані нашими майстрами золоті прикраси та надаємо нашим клієнтам довічну гарантію на вироби.

ОПЫТ ПРАКТИКА

ДОСВІД

Best gold service веде свою діяльність та надає послуги на ювелірному ринку з 2010 р. щороку виконуємо понад 1300 замовлень на золоті прикраси та обручки на замовлення різного рівня складності. Ми активно співпрацюємо іншими компаніями, оновлюємо виробничу базу, навчаємо персонал на тренінгах та семінарах, що дозволяє нам бути лідерами у своїй ніші.

Доставляем обручальные кольца Киев, Одесса, Харьков, Днепр, Львов, все города Украины.

ДОСТАВКА

Здійснюємо доставку по всіх містах України: Одеса, Дніпро, Харків, Львів Обручки Київ. Виробництво ювелірних прикрас та обручок знаходиться у Києві за адресою вул. Кирилівська, 46 

НАШИ ЗАКАЗЧИКИ ВСЕГДА ДОВОЛЬНЫ Наши клиенты – довольные клиенты! И по этой причине у нас много положительно-позитивны-восторженных отзывов.

НАШІ ЗАМОВНИКИ ЗАВЖДИ ЗАДОВОЛЕНІ

Наші клієнти – задоволені клієнти! Свідченням цього є велика кількість позитивних відгуків на нашому сайті, а також на незалежних сайтах відгуках. Це легко перевірити вам необхідно в пошуковій системі ввести запит відгуки Best gold service або відгуки обручки на замовлення в Києві Best gold service.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ ОБРУЧНИХ КІЛЕЦЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовлення обручок на замовлення займає більше часу, ніж стандартна процедура покупки в магазині. Термін виготовлення залежить від деяких факторів від складності та кількості вставок: термін виготовлення займає від 5 до 20 днів.

ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ З ВИБОРУ ВЕСІЛЬНИХ КІЛЕЦЬ

 • Коли ви вибираєте обручки Київ важливо звертати увагу на пробу золота, наявність прикрас каменю та елементів дизайну. Важливо щоб кільце було не просто красивим і було, наприклад, доповнено вставками, важливо, щоб кільце було технологічно правильним – всі наші кільця такими і є.
 • Не варто вибирати прикраси, які можуть чіплятися за одяг та тим більше у перспективі приносити моменти дискомфорту. Підходьте до вибору обручок на замовлення з відповідальністю, а якщо у вас є сумніви краще зайвий раз проконсультуватися з нашим фахівцем або поставити додаткове питання.
 • Варто звернути увагу на розмір обручок, мало хто знає, але на розмір пальця дуже сильно впливає пора року. Не варто проводити приміряння кілець взимку відразу, важливо зігріється і щоб ви почували себе комфортно. Влітку ситуація з точністю на оборот пальці набрякають.

Важливо зіставляти ваш вид діяльності та дизайн обручок. Також кільце повинне підходить для повсякденного носіння за стилем.

Показники проби стандартна проба 585, завищена пробою золота вважається 750. Каталог Best gold service Обручки на замовлення Київ пропонує велику кількість видів класичні та декоровані емаллю, діамантами, візерунками, гравіюванням.

Ексклюзивні обручки під замовлення

Кращий спосіб підібрати ексклюзивні весільний аксесуар – це обручки на замовлення, головне завдання яких поєднати серця двох закоханих у момент вінчання або весільної церемонії.

обручки київ на замовленняКожна людина унікальна і не завжди стандартні розміри магазинних кілець підходять. Якщо у вас саме така ситуація найкращим рішенням буде замовити обручки Київ. Нестандартні покупки такого плану приваблюють і неординарних особистостей, які не хочуть зупиняти вибір на традиційних золотих виробах.

Ключовим аргументом на користь придбання обручок ціна та купувати обручки під замовлення за ціною від виробника це можливість отримання прекрасної унікальної золотої прикраси за найактуальнішою ціною. Ви не переплачуєте оплачуєте лише матеріал та роботу майстра. І також ви можете сплатити лише вартість роботи, якщо матеріал ваш.

Вибираючи обручки з діамантами пам’ятайте, що вони мають певну символіку. Коли наречений дарує своїй майбутній дружині обручку з діамантом вона символізує чистоту, щирість любові міцність майбутніх сімейних цінностей.

Незмінний символ вашого кохання, який не підвладний часу і не втратить своїх якостей ексклюзивні золоті обручки на замовлення. Шляхетний матеріал завжди і за всіх часів не втрачають лідерських позицій, а лише набирає популярності. Навіть проста золота весільна прикраса здатна відобразити всю силу щирого кохання, яке буде настільки ж довговічним, як сяйво золота та діамантів. Виготовлені за вашим ескізом обручки Київ стануть втіленням вашої мрії та продовженням сімейних традицій та цінностей.

Ви знаходитесь на сайті виробника обручок Київ Best gold service пропонуємо вам ознайомитися з каталогом: цінами та фото готових виробів виконаних у нашій спеціалістами.

У каталозі представлений широкий асортимент класичних та ексклюзивних обручок, які чекають вашої уваги! Наше виробництво знаходиться у Києві, а також доставка здійснюється по містах України.

Теги: обручки, обручки Київ, обручки в Києві, обручки на замовлення, обручки на замовлення київ, обручки на замовлення в києві, обручки на замовлення ціни, кільця обручки, обручки на замовлення, кільце обручки обручка київ.

Відгуки

Додати відгук

Ірина

Замовляли обручки артикул 1-Кз https://bgs.kiev.ua/originalnye-obruchalnye-koltsa-1-kz/ результатом задоволені. Можу сміливо рекомендувати.

Олена

Рекомендую! Ми самі з Одеси. Коли замовляли обручки в Києві дуже хвилювалися. Але все пройшло прекрасно. Кільця отримали. Ми дуже задоволені.

Евгенія

Кільця краса, все підійшло, як рідні! Постійних замовлень, творчих ідей та натхнення!

Аліна

В першу чергу хочу подякувати Ганні, за швидку відповідь, прорахунки та консультацію!

Зізнаюся, з чоловіком дуже хвилювалися з приводу купівлі каблучок на замовлення. Не знали чи пасуватимуть за розміром, чи співпадатиме картинка з реальністю. Даремно хвилювалися! Кільця вийшли дивовижні! Краще, ніж ми очікували! Велике Вам спасибі за роботу! Успіхів та процвітання! Рекомендую!

Тетяна

Величезна Вам подяка за наші обручки! Рекомендую!

Володимир

І так, ми з дружиною шукали парні обручки і щоб дизайн був не простим. Нам допомогли з вибором, дякую за підтримку. Кільця вийшли.
Якість +
Терміни +
Ціна +

Юлія

Всі обручки дуже красиві. Довго визначалися. Але ми вибрали ідеальні та оригінальні обручки. Менеджерам та ювелірам дякую!

Яна і Артем

Дякую за наші шикарні обручки. Рекомендуємо.

Саня

Рекомендую

Юля

Наші обручки до нас доїхали. Замовляли з Києва, перебували у Харкові. Ми з майбутнім чоловіком дуже раді. Кільцями натішитися не можемо. Все подобатися і на палець обручки сіли дуже добре. Теж рекомендую.

Мілана

Пишу відгук через рік, як і обіцяла. І так кільця гасають добре. Дизайн мені подобається все також.

Євгеій

Хороший каталог, асортимент привернув мою увагу. Замовив обручку – якість дуже сподобалася.

Ви те, що ми шукали! Браво!

Руслана

Доброго вечора всім! Ми замовили дуже незвичайні обручки за власним дизайном. Ціна обручок вийшла дуже недорого. Якістю кілець дуже задоволені.

Олександр

Обручки купити можна, вибір величезний. Що стоїть мало. Спасибі що ви є! Все класно. Успіхів.

46 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 546 оцінок, average: 5,00 out of 5 (46👥 5,00/5)Loading...

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!