Обручки «Forever Love»

Артикул: 8-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
31 оцінка, average: 4,87 out of 531 оцінка, average: 4,87 out of 531 оцінка, average: 4,87 out of 531 оцінка, average: 4,87 out of 531 оцінка, average: 4,87 out of 5 (31👥 4,87/5)
Loading...

парні обручки з білого золота

tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74 

Парні обручки з білого золота «Forever Love»

Весілля одна з найважливіших подій у житті кожної молодої пари. До цього дня готуються за півроку, рік. Організувати таку важливу урочистість вимагатиме від вас сил, терпіння та вольових рішень. Але воно того варте! Ви пам’ятатимете цей день все життя. Якщо ви наречений та наречена цього літа, напевне підготовкою до дня весілля вже зайняті на всі 100. І найімовірніше вже почали підбирати весільні кільця. Дуже багато пар вибирають парні обручки з білого золота, які супроводжують пару все життя. А до вибору своїх кілець важливо підійти відповідально.

 Постійність і безперервність любові символізують саме парні обручки з білого золота – вони представлені у найрізноманітніших дизайнах, формами в єдиному або співзвучному стилі. Традиційний атрибут весільної церемонії, кільця вимагають відповідального підходу до вибору.

парные обручальные кольца из белого золотаДодатковий опис:

У продажу не втрачають позицій парні обручки з білого золота, які традиційно вибирають без змін традиціям. Ювеліри постійно працюють над створенням практичних та красивих каблучок з цікавою формою чи огранюванням.  Класика гладких кілець поступово зазнає змін: пропонується поєднання двох металів, гармонійне доповнення гравіюванням або несуттєва зміна форми.Багато сучасних пар вибирають нові моделі парних обручок з білого золота, що періодично оновлюються в каталозі нашого інтернет-каталогу.

Ювелірні вироби можуть бути максимально простими та гладкими, можуть бути прикрашені малюнками чи камінням. На пошуки «свого» обручки витратите час не дарма – уважно огляньте асортимент і виберіть кілька виробів, серед яких і зробіть остаточний вибір.Чарівні парні обручки з білого золота дуже красиві та доступні для замовлення, також у жовтому золоті, червоному та рожевому кольорах золота. Жіноче кільце можна виконати з дорогоцінним камінням, та напівдорогоцінним камінням або без каміння. І жіноче і чоловічі каблучки без каменів будуть тоді виконані в унісон і повторювати один одного в кожному згинанні візерунка в кожному навіть найдрібнішому елементі. Також як парні обручки – люблячі душі схожі, а біле золото символ чистоти. І в цьому проявляється символічність парних обручок з білого золота.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!