Обручки з діамантами

Обручка з діамантом, яку вона оцінить

обручальні кільця з діамантамиРано чи пізно будь-який чоловік приходить до усвідомлення, що зустрів Ту Саму, з якою він захоче прокидатися щоранку, виховувати дітей і милуватися заходом сонця в старості. Коли це відбувається, значить, час купити обручку, адже Вона заслуговує на краще. До вашої уваги – обручки з діамантами!

Історія обручок

Чоловіки дарують своїм обраницям обручки з діамантами з XIV століття. За легендою першим це зробив австрійський герцог, який запропонував руку і серце красуні Марії Бургундській. Шлюб був політично вигідним для обох сімей, так що батьки закоханих не чинили опір їхньому союзу, проте з певних причин з весіллям довелося почекати.

Герцог Максиміліан боявся втратити Марію, адже до заповітного дня було ще далеко, а серця красунь, як співається у пісні, мінливі. Щоб підтвердити серйозність своїх намірів, він подарував нареченій красиву обручку з діамантом. Цей камінь він вибрав недарма, в давнину вважалося, що саме діамант здатний чарівним чином зміцнювати почуття. Та й саме кільце було особливе, герцог придбав його на замовлення у найкращого ювеліра – це була дизайнерська робота з оригінальним огранюванням. Розсип каменів вишиковувався в букву «М», що означало Марія.

Традицію підхопили серед аристократії, так вона поширилася Європою, а потім і по інших країнах женихи стали купувати обручки з діамантами для своїх коханих. Спочатку заручна прикраса виступала символом вічного кохання – коло, як нескінченна течія палких почуттів.

У нашому суспільстві традиція прижилася переважно завдяки Голлівуду та вмілому маркетингу. Ну, хіба у світі є хоч одна дівчина, яка не мріє ексклюзивну золоту каблучку з діамантом? Обручка – обов’язковий атрибут, що супроводжує «руку і серце» нареченого, так що чоловік насамперед йде в ювелірний салон, щоб купити обручку для своєї дами, а вже потім стає на одне коліно.

Як вибрати кільце і не збожеволіти?

Обручки з чорними діамантамиСучасний асортимент дозволяє замовити будь-який дизайн для жіночого обручки, причому можна відразу купити до нього чоловіче або зовсім оформити на замовлення парні обручки. Індивідуальний дизайн, наприклад гравіювання, зробить такі кільця унікальними, дуже особистими і цінними. Є кілька класичних варіантів дизайну, які найчастіше зустрічаються в ювелірних каталогах.

Якщо прекрасна половина людства розуміється на ювелірних прикрасах чи не з дитинства, то серед чоловіків складно знайти того, хто хоча б трохи розбиратися в цьому питанні. Дизайн обручок та їх різноманітність легко закрутять голову навіть самому спокійному нареченому. Як же вибирати жіночі обручки з діамантами без стресу та сумнівів?

  • Бюджет. На відміну від Європи та Штатів, у країнах СНД не прийнято вимірювати розмір гаманця за ціною заручного кільця, але визначитися із сумою все ж таки варто. Це допоможе «звузити пошук», відразу відкидаючи надто дорогі варіанти. Сучасний ювелірний ринок дозволяє купити жіночі, чоловічі або парні обручки з діамантами за доступними цінами.
  • Стиль. Класика, романтика чи дизайнерська робота? Зрозуміти, які прикраси віддає перевагу дівчині не складно, потрібно просто придивитися до тих, які вона носить. Звертати увагу потрібно на огранювання, різновид каменів, їх кількість та розмір, тип металу. Не всі жінки хочуть отримати золоту каблучку, деякі воліють срібло або біле золото.
  • Камінь. Саме камінчик відрізняє жіночі обручки від інших прикрас, від традиції нікуди не подітися, так що краще замовити каблучку з діамантом, щоб не помилитися! Це не обов’язково має бути камінь на півпальця. Якщо бюджет скромний, можна купити стильне та водночас ексклюзивне кільце з невеликим діамантом.
  • Розмір. Найскладніший момент. Безпосередньо питати не годиться, так зіпсується весь сюрприз. Найкраще звернутися за допомогою до мами нареченої, сестри чи подруги. Якщо хочеться зовсім секретно, можна просто непомітно запозичити кільце, яке дівчина носить на безіменному пальці (це важливо!) на час, показати його ювеліру або виміряти коло самому. Кільце кладуть на аркуш паперу і обводять по внутрішньому діаметру, коло, що вийшло, вимірюють лінійкою – це і буде розмір пальця жінки. Якщо дівчина не носить прикраси або не знімає їх, можна схитрувати. Вночі, поки вона спить, обернути довкола пальця нитку чи смужку паперу. Головне не потрапити на гарячому та не зіпсувати романтичний сюрприз!

Не обов’язково витрачати цілий день на пошуки потрібного кільця. В інтернет-магазині можна швидко та вигідно купити подарунок для коханої. Більшість сайтів надають зручні та великі каталоги, а доставляють замовлення не тільки до Києва, а й по всій Україні. У XXI столітті немає потреби ходити магазинами, достатньо зайти в Інтернет на сайт ювелірної майстерні Best Gold Service

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!