Обручки CVD діаманти

Артикул: 1005-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
38 оцінок, average: 4,92 out of 538 оцінок, average: 4,92 out of 538 оцінок, average: 4,92 out of 538 оцінок, average: 4,92 out of 538 оцінок, average: 4,92 out of 5 (38👥 4,92/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Що таке CVD – діаманти?

Привіт, Всім!

Обручки з діамантами це не тільки красиво, це ще довговічно, статусно, економічні правильно. Діамант (алмаз) вважається одним із найтвердіших мінералів на нашій планеті. Все своє «життя» діамант (алмаз) зберігає свої властивості, не піддаючись деформації або руйнуванням. Тобто мінерал може існувати необмежено тривалий період часу. А любов до цього мінералу обумовлена ​​ще однією його якістю – це високий показник заломлення світла (тобто камінь здатний своєю поверхнею відбивати промені світла), саме з цієї причини камінь ідеально переливається незалежно від освітлення штучного або сонячного світла.

Але я не хочу щоб ця стаття перетворилася на хвалебну оду діамантові. Мета розповісти вам якнайбільше про, так би мовити, брата діаманта – синтетичного алмазу. Синтетичні алмаз, а надалі після огранювання CVD діамант. Тільки входить у сучасний ювелірний ринок. І повірте мені на слово, займе впевнену позицію у своїй ніші.

У чом різниця?

Натуральні діаманти:

І так давайте почнемо із самого початку. Алмаз (природний діамант) зароджується і формується в найекстремальніших умовах. У надрах землі на глибині до 300 км. під впливом високої температури та тиску. І вік деяких мінералів сягає кількох мільярдів років. Смішно сказати, можна носити на пальчику обручку і не замислюватися, що цей діамант у кільці ще динозаврів бачив. І під час сильних вивержень вулканів та руху тектонічних плит алмази викидало на поверхню. Розробка та видобуток алмазних неймовірно дорога та витратна компанія. І також ми всі чудово розуміємо, що запаси нашої матінки – Землі не безмежні і до алмазних родовищ це теж належатиме. Завдяки цим факторам природні діаманти такі дорогі та вартість каміння зростає з кожним роком.

 Синтетичні діаманти:

Сучасні технології дозволяють протягом декількох днів створити алмаз. Існує дві технології. Перша так звана HPHT high pressure, high temperature (високий тиск, висока температура). Даний метод полягає у приміщенні графіну в лабораторний агрегат високого тиску, де графіт стискується під дією еклектичного струму.

Другий метод добутку діамантів: Chemical Vapor Deposition (хімічне осадження з газової фази). CVD – діаманти вирощуються шляхом приміщення алмазу в камеру зниженого тиску з природним газом та впливом надалі мікрохвильовими променями. У момент нагрівання газу майже до 2 тис. Градусів за Цельсієм виділяються атоми вуглецю, які злипаються та покривають алмаз шар за шаром. Для формування діаманту 1 ct. знадобиться від 7 до 10 днів.

При цьому хімічна формула CVD діамантів та характеристики каменю ідентичні натуральним алмазам. Структура вартості cvd діамантів (штучних алмазів) набагато нижча, оскільки витрати пов’язані з гео-розвідувальними роботами та виробництвом замінюються на науково-дослідну в лабораторних умовах. Отже нижче енерговитрати та робочий ресурс.

Обидва види вирощених діамантів HPHt і CVD, безумовно, ідеально підходять для ювелірної галузі. Інтеграція штучно вирощених діамантів вже розпочала свій шлях до споживача. Безумовно дефіцит натурального каміння та витрати на видобуток природних мінералів в кінцевому підсумку призводить до зростання і ціни на алмази та цінність самого каміння в очах та умах споживачів. Цей так званий ефект (феномен) «дефіцит – цінність». Проте є окрема категорія людей, які не готові платити більше за те, що можна отримати дешевше.

Підбиваємо підсумки:

Ми не сперечатимемося щодо рідкості мінералів природного походження. І наскільки важливою є ця характеристика для споживачів. Але на відміну від виробів з натуральним камінням, обручки CVD діаманти доступні для всіх. І вартість обручки CVD діаманти буде нижчою ніж з натуральними. Ювелірні прикраси з лабораторно вирощеними діамантами – це вже буденність для європейця, тоді як для українців це новинка. Погодьтеся, дуже перспективна та цікава новинка з погляду цінової політики.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!