Заручні кільця

Кільце на заручини

Кільце на заручини

Артикул: 31-Пк
Кільце «Вінтаж»

Кільце «Вінтаж»

Артикул: 34-Пк

ЗАРУЧНІ КІЛЬЦЯ

Перед гарною прикрасою не може встояти жодна представниця прекрасної статі, виключно, якщо це кільце – символ ваших почуттів. До хвилюючої та важливої події варто підготуватися належним чином. Вибрати ключовий елемент – ідеальний золотий виріб з категорії заручні кільця. Така прикраса для жінки справжній атрибут кохання та взаємних емоцій.

Легендарне походження

Найперша згадка про заручні кільця прийшла до нас з Європи, приблизно початок XV століття. На той час жив і правив якийсь Герцог – Австрійський Максиміліан, який полюбив першу європейську красуню – Марію Бургундську. Серед знаті були поширені політичні союзи, тому одружуватися не тільки з вигідною в політичному плані красунею, а й любові всього свого життя було небаченим везінням. Максиміліан боровся зі своїми страхами, що Марія йому відмовить, і почав діяти рішуче.

Насправді батько та мати Марії не були проти цього шлюбу, та й сама майбутня наречена була налаштована на позитивний результат. На жаль, від дня заручин до весілля мало пройти занадто багато часу. Максиміліан боявся, що на той час його кохана знайде когось іншого. Для того щоб Марія не забувала про взаємні почуття, герцог подарував ексклюзивне заручне кільце з діамантом виконане ювеліром на замовлення, на якому розташовувалась буква «М». Ця подія дала початок моді на заручні каблучки з діамантами. Прекрасна традиція прижилася в нашому менталітеті не відразу, переважно заручні кільця дарували тільки почесні персони. Так як задоволення це не з дешевих. Прикраса виконувалася тільки з благородного металу, а в центрі прикраси мав бути великий дорогоцінний камінь у розсипі з дрібніших вставок. Як символ того, що в серці та долі чоловіка його обраниця єдина.

А ви знали, що мода на діаманти з’явилася не відразу і раніше в заручні кільця ставили кольорові та фантазійні кольори каміння. Дарувати на заручини прикрасу з діамантом увів Ювелірний Дім “Тіффані”. Як не потішно це звучить, але майже 200 років тому Тіффані вдалося переконати, що заручні каблучки мають бути з діамантами. Навіть більше, є правило, згідно з яким ціна прикраси повинна бути не маленькою, а навіть складати приблизно вартість еквівалентної 3-4 окладів. З іншого боку, діаманти з кожним роком набирають популярності і тільки ростуть у ціні. Відповідно купуючи заручні кільця з діамантом таким дорогим каменем чоловік робить чудове капіталовкладення. З роками і діамант буде збільшуватися у вартості, а ваше кохання ставатиме сильнішим, а відносини міцніші. А заручні обручки це не проста категорія ювелірних прикрас, вона сміливо претендує на роль сімейної реліквії. І може бути колись ваш онук чи правнук триматиме шикарне кільце з діамантом і говоритиме дівчині, яку любить, що саме ця прикраса належала його бабусі. Саме це кільце дало початок щасливому коханню та міцній родині. І тепер діти, онуки, правнуки мають бути щасливими і продовжувати традицію створювати щасливі сім.

Одне рішення двох сердець

Благополучну пропозицію можна вважати першим кроком до щасливого сімейного життя, стартом якого буде весілля.

Правильне обране кільце для пропозиції стане запорукою щастя майбутньої родини. Таке відповідальне завдання випадає на сильні плечі чоловіків, а допомогти у його вирішенні можуть близькі та рідні обраниці, які тісно знайомі із її смаками. Надалі цю милу прикрасу дівчина зможе передавати на знак сімейної традиції своїм дітям або просто берегти на згадку.

Тільки заручні кільця можуть показати без слів серйозні наміри з ефектом романтики та урочистості. Навчіться говорити без слів зі своєю коханою і вона зробить єдине рішення сказати так тільки вам.

Красива пропозиція руки та серця

Перстень з діамантом – постійний знак довгоочікуваних заручин. Чистий камінь, поміщений в обійми дорогоцінного металу, чітко характеризує почуття коханого. Біле золото, що традиційно займає перші лідируючі позиції, далі йдуть прикраси з жовтого, рожевого золота або комбінації кількох кольорів, зробивши ставки на оригінальність та дизайн. Діамант – камінь, який пасуватиме до характеру будь-якої дівчини. Тому вибір на користь кільця з діамантом буде безпрограшним варіантом.

Високий попит на заручні кільця з діамантами є цілком виправданим – вироби не тільки виглядають багато, але і є символом чистого кохання. При покупці такого кільця варто покладатися на свою інтуїцію, щоб максимально догодити своїй обраниці.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ЗАРУЧАЛЬНІ КІЛЬЦЯ?

  1. По-перше, це те, що не всі кільця – заручні кільця! Можна визначити кілька видів золотих каблучок з діамантами, які можна віднести до цієї категорії.
  2. Традиційне і таке впізнаване, класичне кільце з одним діамантом великим у білому золоті. Це безпрограшний варіант у всі часи та на всі випадки, особливо якщо ви «загубилися» серед різноманітності. Такі заручні кільця на замовлення виконуються швидко, виготовлення кільця займе кілька днів.
  3. Наступний варіант це шалено романтичне кільце з діамантом у форі серця. Таке кільце не скаже, воно закричить про ваші почуття та наміри. Але знайте ограновування діаманта у формі серце рідкісне. Знайти кільце з таким каменем складно і зазвичай камінь у такому ограновуванні коштуватиме дорожче за круглого побратима. Заручні кільця з діамантом на замовлення, тільки на замовлення, якщо ви хочете виріб з каменем у такому ограновуванні!
  4. Заручне кільце з комбінованого золота, тобто в кільці поєднується два кольори золота. Дуже символічно! Як два метали з’єднуються в одному виробі, так і дві людини з’єднують свої долі. І таке кільце можна назвати практичним. Надалі дівчина зможе носити й інші вироби, які поєднують один чи кілька металів, не обмежуючи свій вибір.
  5. Якщо ваша дівчина стала для вас центром вашого життя, і ви хочете наголосити на цьому факті. «Кільця – Ореол» пасуватимуть ідеально. Це прикраса з центральним діамантом, обрамленим по коло значно дрібними мінералами.
  6. І замикає наша парад прикрас це кільце з діамантом у центрі та розсипом маленьких каменів. Це вигідний варіант для великого дорогого діаманта, таке розташування каміння допомагає візуально збільшити центральний камінь і розкрити всю повноту кольору та блиску за рахунок маленьких вставок.

На сайті Best gold service представлені кільця для заручин (Київ) у широкому виборі, а ціни не є завищеними. Каталог пропонує дорогоцінні вироби з жовтого, рожевого, червоного та білого золота, а також у комбінації кількох кольорів на різний смак, які здатні розтопити кригу у серці навіть найнедоступнішої дівчини. Реалістичні фото чітко характеризують кожен виріб без довгих описів переваг. Наші прикраси допоможуть вам здивувати вашу кохану та розташувати її до себе без довгих роздумів!

Кожне заручне кільце унікально виготовляється на замовлення! При замовленні будь-якої прикраси Ви можете додати зміни у дизайн, а також вибрати колір золота та пробу. Вибрати колір каміння!

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!