Золоте кільце з каменем

Артикул: 22-Пк
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
34 оцінки, average: 4,74 out of 534 оцінки, average: 4,74 out of 534 оцінки, average: 4,74 out of 534 оцінки, average: 4,74 out of 534 оцінки, average: 4,74 out of 5 (34👥 4,74/5)
Loading...

 КОНТАКТНЫЕ НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WA
tel.: (095) 311-55-74 

золотое кольцо с бриллиантами

Додаткова інформація:

Золота каблучка «Королева»

Вплив західної культури на повсякденне життя залишає свій відбиток у будь-якій сфері, і любовні історії не є винятком. Згідно з західними традиціями, коханий має подарувати нареченій окреме кільце, з яким він робитиме пропозицію вийти за нього заміж. І не важливо, яким чином зроблено цю пропозицію, на березі океану, зістрибнувши з парашутом, або в класичному стилі в ресторані, обручка має свій певний стиль, і своє призначення.

Кільце:

Дана модель прикраси відмінно підходить не тільки як звичайний подарунок, але і як кільце для пропозиції. «Королева» є елегантним кільцем, інкрустованим великим дорогоцінним каменем, у комплекті з дрібнішими каменями, того ж виду. Це кільце показує всім оточуючим, що це Ваша королева, і тільки вона гідна носити цю прикрасу. Як символ вічного кохання та величі її коханого, бо воно виконане з найчистішого білого золота найвищої проби. І прикрашено справжніми діамантами. Ще в стародавньому Римі, обручка показувала приналежність жінки та її зайнятість певним партнером з вищого стану. У наш час дана традиція зазнала істотних змін, але, як і раніше, показує, що ця дівчина вже зайнята. Також, після пропозиції коханої, і після того, як ви подарували їй довгоочікуване золоте кільце з діамантами. Прийнято обирати дату одруження, і зробити так зване заручини.

Також необхідно зазначити, що Ви можете замовити персональне гравіювання на виробі, яке назавжди залишить цей день у пам’яті навіть для далекої спадщини. Ще однією особливістю є міцність діаманта, його унікальна обробка та рідкість, яка робить камінь найдорожчим мінералом сучасності. Радуйте себе та своїх близьких дорогими подарунками, які доведуть Вашу любов до них, як ніщо інше.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!