Обручка жіноча «Аврора»

Артикул: 2-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving, execution of the customer's gold rings, changes in the design according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585° \ 750°
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Знижка 30 %
Ціна: от 22243 15979 грн
Дізнатись ціну
43 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 543 оцінки, average: 5,00 out of 5 (43👥 5,00/5)
Loading...

кольцо обручальное женское

КОНТАКТНЫЕ НОМЕРА ТЕЛЕФОНОВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Whats App / Telegram
tel.: (095) 311-55-74 

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та трудомісткий процес, тому технологічні характеристики є унікальними для кожної прикраси.

Обручка жіноча з чорними діамантами та білими діамантами «Аврора»

Додаткова інформація:

Термін виготовлення: 12 – 14 днів з дня оформлення замовлення.

Обручки «Аврора»

На якому пальці, якої руки прийнято носити обручки?

На щастя до наших днів дійшло безліч гарних обрядів та традицій, які передаються з покоління до покоління. Така поведінка сучасних пар свідчить не лише про те, що традиція цікава та красива. Насамперед це зв’язок з предками і шанування завітів і настанов праотців. А знаєте, що весільні обряди одні з найкрасивіших і найромантичніших. Історично склалося, що у сім’ю без кільця ніяк. Як багато ви знаєте про весільні кільця? Обручка найважливіший атрибут сім’ї та весільної церемонії. Однак, не всі знають, як і на яких пальцях було прийнято носити обручка жіноча, чоловіча мали особливий смисл.

Наприклад, у давнину, носіння кільця на певному пальці символізувало заступництво того чи іншого бога. Сьогодні чоловічі та жіночі обручки прийнято носити на безіменному пальці правої руки. На безіменному пальці лівої руки носять обручки католики.

Обмін обручками в ключовий момент весільної церемонії це одна з найдавніших традицій. Яка не тільки спромоглася зберегти практично первозданний вигляд до наших днів. Також вважається однією з найкрасивіших та найромантичніших. Раніше весільні обручки з найпростіших, часто навіть не дорогоцінних металів. Зараз чоловіча та жіноча обручка із золота – це найпопулярніший метал після срібла та платини. Останнім часом майбутні наречені все частіше віддають перевагу традиційному жовтому золоту – білому. Можна сказати, що жіноча обручка з білого золота з діамантами це нова класика. А чоловічі обручки з білого золота з чорними діамантами.

Традиція у новому дизайні

Красива жіноча обручка виконана в білому золоті з діамантами чистими – як гірська річка. Колір світлий як чистий як невинна дівчина. Порівняно з жіночим кільцем, чоловіче кільце у білому золоті з чорними діамантами – строгий, сильний, мужній колір. Обидві обручки декоровані діамантами в унісон один – одного. Це традиційні парні обручки. Ця яскрава пара зачарує вас. Для замовлення кільця обручки жіночі та чоловічі доступні: у білому золоті, жовтому, рожевому та червоному. Вставки пропонуємо різні і на будь-який бюджет: діаманти циркони, кристали Swarovski і сині сапфіри.

Обручка жіноча доступна для замовлення з білими або чорними діамантами на вибір. І також молода людина може вибрати для себе колір каміння. Кільця представлені в класичному дизайні. Шинка гладка – як заповідали нам прадіди. Можемо виконати ідеально глянсову блискучу поверхню або навпаки матову. Будь-який з варіантів надає особливого шарму виробу. Ви можете вибрати не тільки структуру поверхні чи каміння. Замовити жіночу обручку або чоловічу можна в потрібній формі. Якщо дивитися кільце в поперечному перерізі воно може мати гладкий напів-овал з пологою формою верху – «европейка» або на вибір вам пропонуємо вибрати форму класичної американки. Тобто в розрізі кільце матиме прямокутну форму. Така прикраса не заважатиме, не буде тиснути, не залишить сліду, не перетисне палець.

Чоловіче та жіноче золоте кільце “Аврора”

Жіноча золота обручка та чоловіча в оригінальному дизайні зі вставками. Кількість каміння 55 шт. прораховано з розрахунку 16,5 розміру кільця з одного боку. Розміщення каменів за бажанням може бути з двох сторін кільця або лише з одного. Оригінальна красива весільна жіноча каблучка – обручка і чоловіча є одночасним втіленням вишуканої класики в сучасному дизайні. Це ефектні обручки, їх вже можна назвати – новою класикою. Останні тенденції ювелірної весільної моди – це парні прикраси з камінням як у жіночому, так і в чоловічому кільці. Каміння завжди освіжають прикраси, вносять своєрідну особливість.

Для замовлення жіночого та чоловічого кільця:

Щоб замовити обручку жіночу, обручку чоловічу або пару вам достатньо залишити повідомлення через форму зворотного зв’язку або написати нам на пошту або в месенджер tel.: (063)274-75-55 Viber / Whats App / Telegram відповідь ви отримаєте в найкоротші терміни.

 Теги: кільце обручка жіноча, жіноча обручка, жіноча обручка на замовлення, кільце обручка жіноча з діамантами, жіночі обручки, кільця обручки жіночі ціна, жіноче обручка кільце, обручки обручки жіночі, кільце обручка жіноча, широке обручка жіноче, кільця обручки золоті жіночі, золоті жіночі обручки, золоті жіночі обручки, золоті обручки жіночі, золоті обручки жіночі, обручки жіночі золоті,жіночі обручки фото, кільця жіночі золоті обручки, золоті обручки жіночі, золоті кільця обручки жіночі, жіночі обручки золоті, красиві обручки жіночі кільця, кільце жіноче золоте обручку, золоте кільце жіноче обручку, кільце золоте жіноче обручку, золоте обручку жіноче, кільце золоте обручку жіноче, жіноче обручки, кільце обручку жіноче золоте, обручки широкі жіночі кільця, жіноче золоте обручку, красиві кільця обручки жіночі, обручки жіноче, кільце.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!