Підвіски

ЗОЛОТІ ПІДВІСКИ ТА КУЛОНІ – НЕЙМОВІРНИЙ ПОДАРУНОК

Частиною основної композиції прикрас із благородних металів є золоті підвіски, які можуть бути представлені у різних варіаціях. Моделі виробів відрізняються за оформленням та поділяються на категорії за віковим та ціновим розмежуванням. Класифікуються кулони та підвіски за тематикою, що має пік актуальності в даний час. Вражають ювелірні вироби хитромудрою формою, оздобленням, характеристиками. За ціною відрізняються демократичними показниками, а поділяються за маркуванням та технологією виробництва: дуття, плетіння, лазерна обробка.

ЯСКРАВИЙ АКЦЕНТ В ОБРАЗІ

ПідвискиВигідно доповнює як повсякденний, так і урочистий образ мініатюрна ювелірна прикраса у вигляді кулона чи ланцюжка. Зустрічаються вироби зі стриманим стилем та мінімумом декорацій, а також є дорожчі моделі, прикрашені вставками каменів.

Забезпечуючи яскравий акцент в образі за допомогою золотих прикрас, варто звернути увагу на їхнє стилістичне поділ:
  • фігурні – образи у вигляді абстрактних символів та аналогічні форми;
  • рослинні – вставки та лінії, що породжують форми квітів, ягід, листя;
  • релігійні – використовуються як оберег;
  • символічні – несуть у собі інформацію про власника і є неформатним прикрасою.

Невід’ємний атрибут сучасної моди

Плоди фантазії ювелірів повною мірою відображає золотий кулон, який може грати роль не лише прикраси, а й бути оберегом. Цей виріб стає завершальним штрихом – його можна трансформувати як окрему прикрасу або збирати в пучок. На відміну від інших золотих виробів, підвіска має свій сенс, підкреслює в образі природну красу і стає загадкою внутрішнього світу.

Золоті підвіски та кулони впровадилися у лави сучасних ювелірних аксесуарів, ставши на вершині витонченості та краси. Шляхетний метал, який береться за основу, розпізнається не лише як ознака розкоші та достатку, а як практичне доповнення до створення ювелірної продукції. Золоті підвіски гармонійно поєднуються з іншими прикрасами, а в ході щоденного використання не втрачають блиску.

BEST GOLD SERVICE – ЧАРІВНІ ПРИКРАСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

У каталозі ювелірного магазину не меншою популярністю користуються і золоті браслети жіночі, які за відсотками продаються поряд із золотими підвісками. Подивившись фото підвіска золото, ви точно зможете визначитися з варіантом покупки, щоб отримувати задоволення під свого вибору.

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!