Золота підвіска Тіффані

Артикул: 23-П
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравірування, виготовлення із золота замовника, зміни дизайну за ескізами замовника.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 1 до 25
Дізнатись ціну
19 оцінок, average: 5,00 out of 519 оцінок, average: 5,00 out of 519 оцінок, average: 5,00 out of 519 оцінок, average: 5,00 out of 519 оцінок, average: 5,00 out of 5 (19👥 5,00/5)
Loading...

Золотая подвеска Tiffany

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55  Viber / Telegram / WA
tel.: (095) 311-55-74

Золотий кулон Tiffany

Романтична золота підвіска Tiffany у формі серця – що може бути краще? Як подарунок до певної дати такий виріб можна вибрати, не вдаючись до довгих сумнівів. Символічне серце зближує людей, адже прихильність до ближніх залишається на духовному рівні. Поява таких прикрас пов’язана з іншою історією – символ серця утворюють вигнуті шиї лебедів.

Красиве визнання кохання без слів

Краще будь-яких слів про почуття розповість золотий кулон – цей дорогоцінний виріб розповість про чистоту та серйозність стосунків мовою ювелірного мистецтва. А прикраса у вигляді серця беззастережно посідає перші місця серед різноманітних символів кохання. Про підвіску у вигляді серця мріє багато дівчат – такий талісман виявив себе ще з відтворення фільму «Титанік». Природна краса і привабливість поєднані в одному простому сердечку, виготовленому з благородних металів.

Золота підвіска Tiffany – це не лише прикраса модниць, а й невід’ємний атрибут стилю. Виріб не тільки виглядає багато, а й несе в собі таємний зміст прихованого кохання, якого поділилися з вами. В історії ювелірного мистецтва бренд Tiffany укоренився і став легко впізнаваним, тому вироби під такою назвою приносять подвійну радість.

Більши варіантів подарунків  “Золотые подвески”.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!