Золотий кулон Лотос

Артикул: 17-П
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving, making from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 50
Дізнатись ціну
40 оцінок, average: 4,93 out of 540 оцінок, average: 4,93 out of 540 оцінок, average: 4,93 out of 540 оцінок, average: 4,93 out of 540 оцінок, average: 4,93 out of 5 (40👥 4,93/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:    
tel.: (063)274-75-55  Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Кожна прикраса виготовляється індивідуально під вас на замовлення.

Додаткова інформація:

Стильный золотой кулон Лотос

Золотий кулон «Лотос» є одним із найенергетичніше чистих символів. Кулон може бути виконаний із жовтого, білого або червоного золота. Цікаво, що символ зустрічається у багатьох культурах: Єгипті, Індії, Китаї, Європі та навіть Америці. У кожній із культур цей лотос символізує життя, відродження, чистоту, духовне зростання та розвиток. Так як ця квітка завжди повернена до сонця, вона розпускається на світанку і ховається на заході сонця.

Вважається, що лотос наділяє людину душевною рівновагою, миролюбністю та спокоєм, стійкістю перед життєвими негараздами, мудрістю. У Китаї квітка лотоса пов’язують із образом Будди. Існує прекрасна легенда, в якій говориться, що коли на світ з’явився Будда, з неба пішов дощ, дощ був не звичайний, а з білих лотоса. А коли хлопчик зробив свої перші кроки, на місці його слідів з’явилися квіти лотоса.

Мудреці Індії описували землю й у давніх манускриптах. Було знайдено записи, що землю ототожнювали як квітка лотоса, що плаває по космічній поверхні. Золота підвіска кулон “Лотос” – сильний амулет він стане вірним супутником та оберегом. Це символ творення, життя, світла та добра.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!