Кільця для пропозиції руки та серця

Артикул: 38-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
21 оцінка, average: 4,24 out of 521 оцінка, average: 4,24 out of 521 оцінка, average: 4,24 out of 521 оцінка, average: 4,24 out of 521 оцінка, average: 4,24 out of 5 (21👥 4,24/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Кільця для пропозиції «Венера»

Для прикраси руки вашої обраниці можна вибрати кільце, діамант блиск якого підкреслюватиме красу та чистоту стосунків. Мода на кільця такого плану зараз тільки стала набирати популярності, так само, як і новий спосіб розповісти про свої почуття. Прикраси з діамантом не втратить своєї актуальності ні сьогодні, ні в майбутньому і навіть звичайнісіньке гладке кільце миттєво перетворюють.
кільця для пропозиції руки і серця в традиціях сьогодення представляється як поєднання дорогоцінного сплаву з блиском діаманту. Подібний подарунок буде оцінений обраницею, яка зможе прийняти таке відповідальне рішення для себе.
На згадку один діамант обручку купити можна в інтернет магазині на замовлення http://bgs.kiev.ua/pomolvochnye-koltsa та вибрати з моделі в наявності. Вибирається виріб за розміром з каменем діамантом, який служить не тільки прикрасою, а й талісманом трепетних відносин.
Огранювання представленої ювелірної прикраси відточене до найдрібніших тонкощів, а розмір каменю ідеально поєднується з лаконічними формами кільця. Діамант переливається різними гранями, підкреслюючи красу з’єднання металу та каменю. Колечко, обрамлене таким чистим каменем, стане незмінним супутником на руці обраниці на згадку про почуття, що зародилися.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!