Заручне кільце Tіффані

Артикул: 32-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
44 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 5 (44👥 5,00/5)
Loading...

помолвочное кольцо тиффани

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

 Заручне кільце Tіффані біле золото

Тіффані кільця – це класика, це шедевр, це те, що вам потрібно, якщо ви в пошуках прекрасного! Заручне кільце Tіффані біле золото діаманти з великим білим центральним каменем і десятьма дорогоцінними вставками в шинку, завдяки додатковим каменям, центральним каменем розкривається і блищить ще більше.

Кільце на заручини

Такий виріб підкорить дівчину та жінку будь-якого віку. Кільце ідеально доповнить будь-який образ: діловий стиль або розкішне вечірнє плаття в підлогу.

Чесно кажучи про таку прикрасу потрібно мріяти, замовляти, купувати та бути щасливою власницею. Дивіться також схоже кільце http://bgs.kiev.ua/tiffany , з додатковими прорізами в металі, щоб зробити кільце більш повітряним, хвилюючим і чарівним.

Фраза «заручне кільце на замовлення» можуть здатися трохи жахливими. Будь то зшитий на замовлення костюм або ви замовляєте витвір мистецтва – створення чогось спеціально для вас викликає страх перед витратами, які ви можете не понести, купуючи щось готове.

Так як на рахунок заручних кільця?

Невже виготовлені на замовлення заручна каблучка з діамантом така ж дорога, як здається? Коротка відповідь – ні. Виготовлення заручних кільця на замовлення не тільки дешевше, ніж ви могли б очікувати, але і не так лякаюче, як може здатися, – і вам не потрібно бути генієм дизайну, щоб створити по-справжньому вишукане заручне кільце.

Ось чому індивідуальні замовлення насправді можуть бути дешевшими, ніж стандартні

Щоб бути ясним, це багато в чому залежить від того, де ви замовляєте заручні кільця, тому важливо вибирати ювелірів з прозорим індивідуальним процесом, де немає прихованих витрат або посередників, які можуть підняти ціни. То чому ж незалежні ювеліри, можуть створювати заручні кільця на замовлення, які дешевші, ніж готове кільця з магазинів? По суті, тому що кожен етап створення посмолвочного кільця відбувається всередині компанії, завдяки експертним зусиллям внутрішніх гемологів, дизайнерів та ювелірів.

Помолвочное кольцо тиффаниОтже, скільки ви повинні витратити на заручне кільце?

Вікові міфи, створювані як маркетингові хитрощі найбільшими світовими роздрібними торговцями діамантами, припускають, що на заручну кільце з діамантом ви зобов’язані витратити не менш як зарплату за два, три місяці. Забудьте про ці правила! Натомість ра вважайте бюджет і не забувайте, що зрештою доведеться платити і за весілля! Ви, ймовірно, робитимете покупки та порівнюєте ціни, але при цьому слід пам’ятати про важливість онлайн-оглядів та відгуків минулих клієнтів. Якщо одні ювеліри трохи дорожчі за інші, враховуйте рівень їх обслуговування, а головне – якість вироблених ними кілець. Цю різницю у ціні, можливо, варто компенсувати у довгостроковій перспективі, щоб гарантувати, що ваше кільце буде створено на все життя висококваліфікованими дизайнерами та ювелірами. І скільки коштують зроблені на замовлення заручні кільця? Це, звичайно, залежить від складності кільця, що замовляється вами, а також від розміру і технічних характеристик обраного вами діаманта. По суті, зроблене на замовлення кільце заручини буде коштувати не більше, ніж готове кільце того ж розміру, стилю і якості, а може навіть дешевше.

Переконайтеся, що заручне кільце зроблено з нуля за оптимальною ціною.

Деякі «заручні кільця на замовлення» ювеліри використовують готові деталі масового виробництва. Знайдіть ювеліра з бездоганною майстерністю, де кожна частина обручки буде створена з урахуванням вашого унікального дизайну. Коли ювелірам необхідно передати на аутсорсинг свою робочу силу або деталі кілець, витрати можуть накопичуватися, що зазвичай перекладається на клієнта. Попросіть відвідати ювелірну майстерню та дізнатися їхню думку про процес виготовлення!

Ви зможете побачити наші роботи, тому що наша майстерня розташована поряд із нашим офісом. Заручне кільце з діамантом на замовлення буде адаптовано під ваш бюджет. Якщо ви вирішили замовити кільце заручини, ви можете бути впевнені, що витратите рівно стільки, скільки захочете, і не більше того. Краса індивідуальних кілець, створених з нуля означає, що кожна деталь створена спеціально для вас, включаючи ціну. Покладіться на досвід кваліфікованих гемологів, щоб знайти діамант або дорогоцінний камінь найвищої якості та найкращого виду для вашого кільця, замість того, щоб оплачувати вартість діаманта, який вже вставлений у кільце, без ретельного відбору ні вами, ні гемологом. Деякі ювелірні магазини можуть підняти ціну діаманта в кільці, перебільшуючи якість каменю – але тільки переглянувши, порівнявши та дізнавшись про незакріплені діаманти та їх характеристики, ви дійсно дізнаєтесь, куди йдуть ваші гроші На цьому етапі важливо згадати, що вам слід розглядати діаманти із сертифікатом GIA, оцінені за найсуворішими світовими стандартами – це означає, що ви не переплачуватимете за діамант, який не відповідає класам, зазначеним у його сертифікаті.

Знайдіть дизайн, що вам сподобався, і гемолог визначить, який бюджет ви можете дозволити собі витратити на діамант або дорогоцінний камінь, використовуючи свої багаті галузеві знання, щоб знайти найкращі варіанти для вашого унікального бюджету.

Вартість заручних кілець на замовлення від ювелірів Best Gold Service
Експерти Best Gold Service можуть позбавити вас великих витрат, які несуть відомі бренди і мережеві магазини, такі як витрати на маркетинг і дорогі торгові площі.

Сентиментальна цінність заручних кілець на замовлення

Ви не тільки заощадите гроші на виготовленому на замовлення кільці, зробленому повністю з нуля, але й дізнаєтеся, скільки досвіду і навичок вкладено в нього – саме по собі безцінне почуття. Плануєте ви зробити пропозицію-сюрприз або створите заручне кільце разом зі своєю коханою разом. Немає нічого ванільнішого, ніж знати, що щось було створене для вас і тільки для вас. Створення заручного кільця з діамантом на замовлення – це процес, глибоко занурить вас в атмосферу, принесе величезне задоволення, і ще більше наблизить вас до кільця, на яке ви будете дивитися кожен день, все життя. Це особисте, продумане і справді значуще. Крім того, виявилося, що це набагато менш страшно і менш дорого, ніж ви колись думали.

Хочете створити своє унікальне заручне кільце?
Не існує процес простіше – зв’яжіться з нашими менеджерами та розкажіть їм, що вам потрібно!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!