Заручальне кільце із золота

Артикул: 40-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 24
Дізнатись ціну
29 оцінок, average: 4,76 out of 529 оцінок, average: 4,76 out of 529 оцінок, average: 4,76 out of 529 оцінок, average: 4,76 out of 529 оцінок, average: 4,76 out of 5 (29👥 4,76/5)
Loading...

Помолвочное кольцо из золота

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Заручне кільце «Орхідея» комбінованого золота

У ювелірній майстерні Best Gold Service виготовляє на замовлення заручну обручку із золота з найрізноманітнішими вставками, як дорогоцінними, так і звичайними, часто прикрашають ювелірною емаллю та обов’язково гравіюваннями. Так як це зробив у 15 столітті ерцгерцог Максиміліан для своєї коханої Марії Бургундської замовив золотий перстень заручини прикрасивши його білими діамантами, які були викладені буквою «М», на чорному тлі емалі. Таке кільце – подарунок стало початком нової традиції, яка є актуальною і в сучасному світі. Дарувати золоте заручне кільце стало модно і одночасно необхідно. У західній новій культурі навіть з’явилися негласні правила, що кільце має обов’язково коштувати приблизно 2-3 місячні зарплати. Сьогодні заручні кільця на замовлення користуються величезною популярністю, так відкриваються нові обрії можливостей, піднести коханій у подарунок щось неординарне, таке можете виготовити обручку з урахуванням усіх побажань, і навіть за індивідуальним ескізом.

Заручне кільце із золота

Найчастіше кільця виготовляють із комбінованого золота 585 або 750 проби, але існують інші не менш популярні різновиди золота для цієї прикраси, такі як:

Комбінувати різні види золота, для отримання унікального заручного кільця, і такі обручки з діамантами виглядають особливо ефектно.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!