Кільце “Принцеса”

Артикул: 28-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
25 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 525 оцінок, average: 4,64 out of 5 (25👥 4,64/5)
Loading...

кольцо с драгоценным камнем

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Заручне кільце «Принцеса»

Багато молодих людей цікавляться одним важливим питанням про те, яке саме кільце дарують коханій на заручини. Звичайно ж, заручне кільце з дорогоцінним каменем ніколи не вийде з актуальної моди. Часто думають, що щось особливе, у нестандартному, нетрадиційному варіанті буде кращим. Але, якщо ви ідеально не знаєте, що саме любить Ваша ненаглядна, краще вибрати класичний варіант. Адже сам момент пропозиції запам’ятатися на все життя, заручне кільце з дорогоцінним каменем стане особливим талісманом. І також Ви повинні пам’ятати, що це кільце Ваша майбутня дружина буде носити з обручкою разом.

І так ідеальне кільце для заручин – це заручне кільце з дорогоцінним центральним каменем. Саме таке кільце прийнято дарувати на класичні заручини на знак свого кохання та відданості. Благородний метал – золото свідчить про серйозність наміру, а єдиний центральний камінь – каже “Ти єдина в моєму серці”!

Як центральний камінь можна розглядати варіанти: діаманти – класика, білий сапфір, циркон. В окремих випадках використовують смарагди чи рубіни.

Вибір каменю та кольору золота – Ваш вибір. Якщо Вам знадобиться додаткова інформація або консультація ювеліра – телефонуйте та пишіть нам у форму зворотного зв’язку!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!