Ексклюзивне кільце

Артикул: 33-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
23 оцінки, average: 4,83 out of 523 оцінки, average: 4,83 out of 523 оцінки, average: 4,83 out of 523 оцінки, average: 4,83 out of 523 оцінки, average: 4,83 out of 5 (23👥 4,83/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Класичне кільце – верх досконалості

Ексклюзивне заручне кільце біле золото з діамантом з одним центральним каменем – верх досконалості. Завжди актуально, завжди у тренді, завжди у моді! У будь-які роки, в будь-якому столітті тенденція класики завжди на піку популярності. Таке кільце сміливо можна назвати Кільце 2023. Якщо ви не знаєте, що буде актуально наступного року, зверніть свій погляд на класичні кільця в білому золоті з діамантом.
Якщо ви шукаєте заручне кільце – ви на вірному шляху! Сміливо вибирайте золото і діаманти – розкіш і класика всім подобається.

Класичний дизайн, красиві та дуже красиве кільце. Біле золото у поєднанні з дорогоцінним каменем – це краса в ювелірному матеріалі. Жіноче кільце, що поєднується з діамантом, ефект класики неможливо прикрасити. І також ця прикраса виконується на замовлення і може бути виконана у білому, жовтому, червоному, рожевому кольорі золота. Ця прикраса поєднуватиметься з різними стилями, а також глянсовою та матовою поверхнею.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!