Заручальн кільце «Diamond»

Артикул: 16-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
44 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 544 оцінки, average: 5,00 out of 5 (44👥 5,00/5)
Loading...tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram/ WA
tel.: (095) 311-55-74

                                 Додаткова інформація:

Заручальне кільце з діамантами «Diamond»

Безпрограшним варіантом буде класичне заручне кільце з діамантом – воно є тісним сплетенням благородного білого металу з дорогоцінним каменем. Замість жовтого золота актуально стало використання білого золота, яке є своєрідним символом чистоти та шляхетності.

Красива пропозиція руки и серця

Душевна європейська традиція дарувати заручне кільце з діамантом стала символом зародження сім’ї. Про кільце зізнання мріє будь-яка дівчина, яка з вдячністю прийме такий подарунок. І якщо вибирати прикрасу для своєї обраниці, то тільки із золота, тоді дама серця зрозуміє, наскільки вона значуща. Покажіть на ділі свою вірність і відданість, суть єдиного вибору – подаруйте золоте кільце.

Кільце з одним каменем виглядає мило і водночас чарівно. Подарунковий жест з боку закоханого у вигляді такого вчинку обов’язково торкнеться серця обраниці, розтопивши в ньому холод та кригу. За допомогою даного кільця можна безмовно висловити свої почуття. Елегантність та досконалість білого золота доповнюється блиском діаманту. Не сумнівайтеся! Це стане гідним подарунком на знак ваших почуттів.

Це одне з найнезвичайніших і в той же час класичних заручних кілець. Дизайн дуже гарний: від центрального каменю розходяться по дві лінії у різні боки. Одна лініями гладка без вставок, друга з 10 камінням. Зачаровує той факт, що на відміну від класичних заручних кілець з діамантом, дизайн асиметричний. Тобто якщо брати центральний камінь як початок, по дві сторони каменю шинка кільця не симетрична. Дизайн зачаровує!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!