Кільце «Вінтаж»

Артикул: 34-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
35 оцінок, average: 4,86 out of 535 оцінок, average: 4,86 out of 535 оцінок, average: 4,86 out of 535 оцінок, average: 4,86 out of 535 оцінок, average: 4,86 out of 5 (35👥 4,86/5)
Loading...

Помолвочное кольцо с фианитом

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Помолвочное кольцо с циркономДодаткова інформація:

 Заручне кільце «Вінтаж»

Кожна молода дівчина мріє, що її коханий, у найнесподіваніший момент стане на одне коліно, одягне на безіменний пальчик заповітну заручну каблучку з фіанітом із білого золота. І прозвучать, такі прекрасні та довгоочікувані слова: Виходь за мене! Будь моєю дружиною!
Насправді, традиції дарувати заручне кільце вже багато сторіч. У давні часи церемонія одруження не відбувається без попередньої церемонії пропозиції руки та серця. Вона супроводжується даруванням заручинних прикрас перед батьками нареченої, як знак серйозності відносин. Повернемося в ті часи, коли такої традиції ще не було. Цікаво як трапилося, що чоловік став дарувати коханій жінці заручне кільце? Пропоную розібратися у цьому питанні.

Заручини та кільця в історії

На Київській Русі традиції кардинально відрізнялися від європейської і такого поняття, як заручин не було. Замість заручин існувало сватання, у разі позитивної відповіді батьки майбутньої нареченої накривали батькам нареченого святковий стіл.
Ця чудова традиція з’явилася після того, як дівчата змогли приймати рішення самостійно, адже в цьому випадку окрім пропозиції руки та серця, молоді та прекрасні дівчата можуть отримати ще й коштовність!
Чудове кільце заручини з діамантом 0.5 карат з білого золота 585 проби (14К) красивим центральним каменем і бічними каменями по дві сторони центрального каменю в кількості 40 шт.
Ціна вказана за каблучку з білого золота «Вінтаж» 14К та камінням кристалами Сваровські.

Більше актуальних кілець https://bgs.kiev.ua/pomolvochnye-koltsa/

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!