Подвійна жіноча обручка

Артикул: 32-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи на кільці), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, покриття родієм.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
30 оцінок, average: 4,83 out of 530 оцінок, average: 4,83 out of 530 оцінок, average: 4,83 out of 530 оцінок, average: 4,83 out of 530 оцінок, average: 4,83 out of 5 (30👥 4,83/5)
Loading...

 Женское обручальное кольцо двойное

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Жіноча подвійна обручкам з діамантамиОбручки «Сатурн – кільця кохання»

Для кожної молодої пари весілля символ початку спільного життєвого шляху, і найголовнішими прикрасами є обручки. Ці ювелірні прикраси з благородного металу використовують для носіння на безіменному пальці правої руки. Як ми всі чудово знаємо, існують не тільки класичні весільні прикраси. І почесне місце зараз займають нестандартні обручки, ексклюзивні.

Тенденція така, що більшість молодих людей воліють простим кільцям щось нове цікаве. Поєднання різних поверхонь, структур, візерунків, каміння а багато чого іншого. А ще більше молодих людей, які цінують насамперед смислове навантаження. Тобто воліють вироби зі змістом. Як наприклад жіноча обручка подвійна. Сенс кільця полягає в тому, як два кільця переплелися в одне, так і дві долі будуть тепер переплетені путами кохання. І також давайте не будемо забувати, що люди, які вибирають класичні кільця, в першу чергу цінують комфорт і практичність. Немає нічого більш практичного ніж широке кільце з практичною гладкою поверхнею. Таке кільце без проблем завжди можна зменшити або збільшити. І таке кільце буде напевно актуальним завжди.

Подвійна жіноча обручка.

жіноча обручка подвійнаУ цьому розділі мова піде лише про жіноче кільце. Такі подвійні жіночі обручки – це поєднання класики та інновації. Шикарне кільце, що складається з двох кілець. Одне ідеально гладке відполіроване як дзеркало. Класичне кільце переплетене з ніжним тонким обідком повністю в обсипці діамантів. Поєднання ідеальне! Давні прикмети нам говорять про те, що обручка має бути простою. Нібито бездоганно рівне кільце – «рівне» подружнє життя. І така жіноча подвійна обручка ідеально підходить під прикмету плюс родзинкою є тонка ніжна каблучка в діамантах.  Жіноча подвійна обручка і відповідно обидва кільця постійно взаємодіють між собою. І каміння труться об метал. Ви можете звернути увагу, що саме для цієї прикраси ми не даємо великої різноманітності вставок – лише діаманти. Рекомендуємо лише діаманти. Так як діамант дуже щільний і твердий мінер, він пошкодить все, а сам залишиться ідеально цілим і блискучим. Такі подвійні обручки жіночі або чоловічі повинні бути тільки з дорогоцінним камінням. Ми можемо виготовити таку прикрасу зі штучним камінням. Але не натуральний камінь дуже швидко втратить свій привабливий блиск. Ми хочемо, щоб ви раділи та насолоджувалися вашою весільною прикрасою все життя тому прорахували цей нюанс! Планета Сатурн найкрасивіша і одна з загадкових планета нашої сонячної системи. Так само як і в планеті, подвійна жіноча обручка обвита кільцем з мерехтливих кристалів. «Сатурн – кільця кохання» складається з двох кілець – заворожують своєю пишністю. Чарівна жіноча обручка подвійна, кільце переплетене з іншим кільцем. Одне кільце рівне друге з розсипом каміння по колу. Чоловічий перстень – класика, не широке і не вузьке. Ми знаємо з уроків астрономії, що планета оточена кільцями з льоду, саме космічний лід змушує блищати кільця, відбиваючи сонячні промені на мільйони кілометрів. Так і жіноча весільна прикраса складається з різних кілець одне класичне кільце. А, друге з дорогоцінним камінням в один ряд – по всьому колу обідка. В середньому 50-55 шт. діамантів в залежності від розміру пальця власниці.

Кількість каменів може бути будь-яким на ваш смак. Будь-яке кільце з нашого каталогу може буде доповнити або зміною на ваш смак. Кожна обручка може бути виконана в різних кольорах золота, з різною кількістю діамантів.Best Gold Service – працює для Вас!

Лише індивідуальний підхід до Вашого замовлення! Модель обручки з дизайну близька до легендарних обручок ювелірного будинку Cartier – Trinity. Відмінність у тому, що Трініті складається з трьох кілець і кожне кільце в різному кольорі золота. Детальніше ви можете дізнатися про кільця “Картьє” http://bgs.kiev.ua/cartier-14kz Cartier Trinity.

І звичайно ж у нашому каталозі ви знайдете схожу модель у комбінованому золоті bgs.kiev.ua/62kz “Дві долі “Теги: жіноче обручку подвійне, подвійне жіноче обручку подвійні, жіноче обручку подвійні, жіноче подвійне обручку, подвійне жіноче обручку київ, подвійні обручки жіночі.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!