Жіноче кільце Trinity

Артикул: 1012-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Гравірування (написи), виготовлення із золота замовника, зміни дизайну за ескізами замовника.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
32 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 5 (32👥 4,78/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Женское кольцо Cartier Trinity с камнямиДодаткова інформація:

 Жіноче кільце Cartier Trinity з камінням

Ювелірний Дім Картьє протягом багатьох років оточується славою та пошаною. У ХІХ столітті Луї-Франсуа Картьє виготовляв розкішні прикраси, які залишали байдужими навіть представників королівських династій Європи. Одна з найвідоміших колекцій вважається Трініті, яка підкорила поціновувачів своїм незвичайним дизайном. Жіноче кільце Cartier Trinity – це розкішне поєднання трьох кілець в одному. Кільце триніті з камінням від Картьє. Переплетення кілець із різного типу золота ототожнюється з тріадою почуттів. Біле золото символізує дружбу, жовте – вірність, а червоне – пристрасне полум’я кохання. Ще в ті часи відомих драматург, філософ і художник Жан Кокто придбав це кільце і назвав його символом «абсолютного кохання». З того часу обручки Cartier стали невід’ємним атрибутом церемонії одруження.

Жіноче кільце Cartier Trinity з камінням

Представлені в нашому каталозі кільця – копія бренду жіноче кільце Cartier Trinity з камінням, що чудово відбиває вишукані смаки та особливий статус своїх власників. Ви маєте можливість купити кільця Картьє Трініті з камінням у вигляді класичних моделей із фірмовим гравіюванням. Також ви можете придбати ювелірні прикраси на замовлення, виготовлені як за оригінальними моделями, так і з урахуванням ваших особистих побажань. Прикраси Cartier – розкіш та шарм у ваших руках.

У каталозі Ви знайдете різні варіанти жіноче кільце Cartier Trinity з камінням. Але, також ювелірна майстерня пропонує виконати цю модель кільця з однією смужкою з каміння в один ряд або з камінням у два або три ряди. У нас Ви можете замовити гравіювання або скористатися додатковою послугою виготовлення із золота замовника.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!