Обручки з діамантами

Артикул: 1009-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
32 оцінки, average: 4,66 out of 532 оцінки, average: 4,66 out of 532 оцінки, average: 4,66 out of 532 оцінки, average: 4,66 out of 532 оцінки, average: 4,66 out of 5 (32👥 4,66/5)
Loading...

Обручальные кольца с бриллиантами

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручальные кольца с бриллиантамиДодаткова інформація:

 ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ОБРУЧНІ Кільця з діамантами?

Обручки з діамантами – це королі серед ювелірних весільних виробів. Ці прикраси є предметом розкоші, захоплюють людей і ваблять своїм блиском. Є символом успіху та добробуту серед чоловіків та жінок. Кільця з діамантами демонструють гарний смак, статус, надають образу закінченості, крім цього підкреслюють красу рук, а руху зраджують пікантну грацію. Саме з цієї причини, незважаючи на високу вартість, такі обручки завжди користуються популярністю.

Особливості при виборі каблучок з діамантами:

Форму, ограновування. Ви знаєте, що «надійною» формою вважається кругла форма каменю? Думка ювелірів сходяться до одного круглий камінь можна найнадійніше закріпити. Відповідно ймовірність випадання каменю мінімальна. Круглий діамант найкраще блищить.
Вага каменю. Чим більша вага каменю, тим більше карат (1 карат = 0,2 г.), тим дорожчий камінь. Усі діаманти ділять приблизно на три групи: дрібні (від 1 мм до 4 мм. У діаметрі це до 0,25 carat), середні (від 4 мм. до 5 мм. Це приблизно до 0,5 carat), і великі це від напів-карата і до…
Колір. Існує дуже велика кількість кольорів цього дорогоцінного каменю: білий (класичний), а також рожевий, жовтий, блакитний, шампань, чорні. Так! У природі є натуральні чорні діаманти. Цікаво, що найпопулярнішими є класичні білі діаманти та чорні. Останні найчастіше обирають саме чоловіки.
Чистота. Чим чистіший діамант, тим менше в діаманті мікро – тріщин, бульбашок, плям, та інших природних включень. Відповідно тим міцніший камінь та його вартість дорожчі.

ОБРУЧНІ Кільця з діамантами

Замовляючи кільця з алмазами, ви робите першу спільну інвестицію. Діаманти та золото тільки підвищують свою ринкову вартість. Крім цього тезу про інвестиції, можна розглядати як фінансове вкладення, так вагомий емоційний внесок. Згодом кільця не втратить своєї актуальності та вартості.

Обручки біле золото – такі прикраси стають фамільними цінностями. Саме їх передаються від матері до дочки, і від батька до сина з покоління до покоління.

Обручальные кольца с бриллиантамиОбручки з діамантами.

Сучасний асортимент кілець з діамантами пропонує безліч різних варіантів вражає різноманітністю форм і стилів. Якщо ви думаєте, що варіант кілець із діамантами підходить виключно для жінок, то ви помиляєтесь. Чоловічі кільця інкрустовані цим камінням, виглядають стримано, лаконічно і по-чоловічому.

 Як об після огранювання. А цінність виробу не впаде не на гривню, не на долар. Крім того, діамантом інкрустують весільні кільця ще й тому, шлюбні узи будуть міцними як він і ніякі негаразди будуть не страшні сім’ї. Вибираючи весільні обручки з діамантами, в першу чергу потрібно покладатися на власні переваги. Що ви хочете кільце з одним великим каменем, або меншим розсипом – вирішувати тільки вам. Чи подобається вам обручки з білого золота, червоного або жовтого – теж справа тільки вашого смаку.

Обручки з діамантами завжди були характерною рисою успішних людей. Вони завжди вигідно підкреслювали статус своїх власників, і якнайкраще, підходить для обручок. Якщо камінь має ідеальну кольоровість (жовтий чи сіруватий колір) чи чистоту (невеликі графітові включення, «хмари»), то тлі білого золота це буде видно. Почасти через це й пішла слава білого золота як найкращого золота.
Існує думка, що обручки з діамантами  привнесуть у відносини добробут, оберігають від мисливців за чужим щастям.
Діамант, як дорогоцінний камінь, краще поєднується з білим золотом – це факт, що акцентує на красі даного благородного поєднання.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!