Прості весільні кільця

Артикул: 12-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи на кільці), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, покриття родієм.
  • Проба золота: 585° \ 750°
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,79 out of 528 оцінок, average: 4,79 out of 528 оцінок, average: 4,79 out of 528 оцінок, average: 4,79 out of 528 оцінок, average: 4,79 out of 5 (28👥 4,79/5)
Loading...

Обручальные кольца парные золото

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Прості обручки – це найкращі обручки

простые обручальные кольцаНалежать прості обручки не просто до прикрас, а є символом подружньої вірності. Вибір “правильних” виробів – відповідальне завдання. Пам’ятайте, що носити їх потрібно буде в наступні роки із задоволенням. Ця модель парних однакових кілець представлена ​​на фото у рожевому золоті. Також кільця виглядають дуже цікаво за рахунок комбінації двох різних поверхонь матової та глянсової. Прості обручки доступні для замовлення також у білому золоті, жовтому, комбінації двох кольорів. І додатково жіноче і чоловіче кільце можна декорувати дорогоцінними або напівкоштовними вставками.

Символ кохання на безіменному пальці Перетворення фантазії в обручках доповнюється сімейними традиціями. Кращі обручки для кожних закоханих свої. Родзинку можна побачити у формі або у профілі весільного прикраси. Замкнена кругла форма кільця свідчить про незмінність та нерозлучність, про стабільність та відповідальність. Перетворення фантазії в обручках доповнюється сімейними традиціями. Кращі обручки для кожних закоханих свої – родзинку можна побачити у формі або у профілі весільного прикраси. Замкнена кругла форма кільця свідчить про незмінність та нерозлучність, про стабільність та відповідальність.

Два простих обручок так само гармонійно доповнюють один одного, як і дві половинки – чоловіча та жіноча. Кільце буде з подружжям протягом усіх їх сімейного життя, тому до його вибору потрібно підходити відповідально, не обмежуючи себе лише фінансовими рамками. Наша ювелірна майстерня пропонує майбутнім подружжю гідні варіанти обручок, які можна додатково прикрасити гравіюванням, іменами або сімейним гаслом. У рядах популярності знаходяться не лише вироби із жовтого золота, а й із білого золота. Вигідна вартість поєднується з вищою якістю, яка проявляється у кожній характеристиці ювелірного виробу.

Для детального прорахунку під ваші параметри пишіть нам .

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!