Обручки ручної роботи

Артикул: 20-Бз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
29 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 5 (29👥 4,59/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручки ручна роботаДодаткова інформація:

Класичні та екстравагантні обручки ручної роботи 

Сьогодні ювелірні прикраси у білому кольорі золота б’ють всі рекорди популярності. Неймовірно міцний метал підкорює своєю благородною білизною, поступово витісняючи звичне всім відоме жовте золото. Красиві білі обручки ручної роботи стали не винятком. Найбільш яскраво виражають чистоту відносин подружньої пари кільця з білого золота. Оскільки обручки носять постійно, то вони повинні в першу чергу відповідати всім вимогам якості виконання, також це відноситься і до матеріалу. Вироби виконані в білому золоті відповідають усім вимогам, вони чудово підходять під святкове та повсякденне вбрання, гармонійно комбінуються з багатьма іншими прикрасами і що найважливіше мають неймовірну практичність. 

Представлена ​​пара обручок ручної роботи – унікальна ювелірна робота. Класична форма чудово поєднується з білим золотом і коштовним камінням. Чоловіча модель має комбіновану поверхню з гладкою глянсовою та матовою частиною. Філігранна техніка обробки – це симетричні лінії. 

Best Gold Service це крутий колектив дизайнерів, технологів та ювелірів. Виробництво знаходиться у Києві, доставку здійснюють по Україні. Головною перевагою ювелірної майстерні є те, що ми не тільки пропонують кільця, представлені в каталозі, обручки ручної роботи виготовляються тільки на замовлення індивідуально під клієнта.

Модні напрямки 

З часом мода на весільні прикраси змінюється, змінюється матеріали які використовують, кольори та дизайн. Нещодавно були популярні масивні кільця майже перстні в червоному золоті. Наступний виток у моді була прості класичні кільця без каміння. Сьогодні молодята все більше вибирають варіанти у білому золоті. Як би не змінювалися переваги споживачів, у моді будуть обручки ручної роботи виконані на замовлення у різних варіаціях дизайну. Поєднання білого золота, дорогоцінного каміння – жіноче кільце і класичне без вставок чоловіча прикраса – це одна з актуальних пропозицій. Кільця виглядає водночас благородною класичною новинкою на пальці. Відносно новий колір золота, який почав використовуватися у виготовленні обручок саме біле золото. Коли пара вибирає кільця в білому кольорі дорогоцінного металу, можна вважати їхній вибір своєрідною даниною предкам.

Наші пращури вважали, що кільця повинні бити білі (чистими), як чиста щира любов до Бога та до свого ближнього. Раніше кільця виготовляли зі срібла. Проблема срібла в тому, що згодом цей метал змінює колір (чорнів). Біле золото не окислюється, відповідно не потемніє колір навіть за 20 років. Складається білого золота це чисте золото золота з додаванням нікелю, паладію, або платини. З цього матеріалу нещодавно стали виготовляти обручки, але за кілька років зайняли досить велику нішу серед покупців. У деяких людей йде пряма асоціація зі сріблом, коли говорять про біле золото.

Коли розглядати два однакові кільця, виконані одне зі срібла, а друге з білого золота – різниця видно навіть не озброєним поглядом. На сьогоднішній день конкуренцію кільцям із білого золота можуть становити лише кільця ручної роботи виконані у двох кольорах золота.   

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!