Весільні обручки з білого золота

Артикул: 19-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 24
Дізнатись ціну
18 оцінок, average: 5,00 out of 518 оцінок, average: 5,00 out of 518 оцінок, average: 5,00 out of 518 оцінок, average: 5,00 out of 518 оцінок, average: 5,00 out of 5 (18👥 5,00/5)
Loading...

Весільні обручки

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Весільні обручки з білого золота «Best Gold Service»

Весільні обручки можна сказати були популярні завжди, у цих прикрас дуже багата історія. Сьогодні вже вважаються окремою категорією ювелірних виробів. Весільні обручки – це символ сім’ї, любові та вірності. І якщо і згадувати історію подружнього кохання та вірності, варто згадати про давній Рим. Молодий римлянин, який планує, хоче створити сім’ю, повинен був піднести своїй коханій дар. Символічним подарунком служило кільце у вигляді ключа, такий подарунок уособлював сімейний побут, бюджет і любов до своєї майбутньої дружини. Вже тоді дружина була рівноправним партнером у сімейних відносинах, і могла нарівні зі своїм чоловіком управляти домом. Весільні обручки: створіть ідеальний образ разом з Best Gold Service

Для того, щоб докладніше дізнатися про те, що ми пропонуємо Вам, необхідно ознайомитись з нашим каталогом та побувати у нас в офісі. На зустрічі наші менеджери продемонструють вироби – наші роботи, а зможете оцінити якість весільних обручок. Хочемо відзначити, що ми працюємо не лише за каталогом www.bgs.kiev.ua наші майстри виготовляють обручки та інші ювелірні прикраси за індивідуальними ескізами. Кожен наш клієнт має унікальну можливість самостійно придумати дизайн своїх майбутніх весільних обручок. Які будуть реалізовані у дорогоцінному металі нашими фахівцями. Не має значення в якому кольорі золота будуть ваші весільні обручки. У білому, жовтому, рожевому або поєднують у собі відразу кілька кольорів золота. Головне, щоб вони вам дуже подобалися і зручно сиділи на пальці.

Є кілька маленьких хитрощів – порад, які можуть зробити гідний вибір. Наприклад, якщо ви вибрали весільні обручки в білому золоті з діамантами краще вибирати каміння гарної якості. У білому золоті діамант виблискуватиме ідеально. А ось для жовтого чи червоного золота можна вибирати діаманти із нижчими характеристиками. Невелика жовтинка цього дорогоцінного каменю не буде помітна, а вартість каменю може бути дешевшою в кілька разів.

Весільні обручки в білому золоті виконуються не так давно. Але вже встигли завоювати свою аудиторію. Біле золото – це сплав золота разом із нікелем, сріблом чи платиною. Вироби з білого золота не дорожчі за вироби в жовтому або рожевому.

Весільні обручки жіночі з діамантом можуть бути виконані в класичному стилі та екстравагантним. Дівчина самостійно вибирає дизайн кільця в залежності від способу життя та стилю. Чоловіче весільне кільце з діамантами – це новий напрямок у моді. Раніше чоловіки воліли лише класичні обручки, без каменів. Зараз чоловіки не відмовляють собі у такому задоволенні. Кільце декороване коштовним камінням – не лише красиво, а й говорить про бездоганний смак людини.

Сучасний ринок рясніє кільцями не тільки зі звичайними білими діамантами, а й з новими чорними. Обручки з чорними діамантами виглядають по-новому, красиво та елегантно. Великою перевагою таких діамантів є те, що їхня вартість не відрізняється від вартості звичайних каменів, але при цьому вони виглядають набагато вдалішими, соліднішими.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!