Обручки з жовтого золота

Артикул: 9-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравіювання (написи), виготовлення ювелірних виробів з золота замовника, зміна дизайну за запитом замовника, виготовлення за ескізами замовника, родування.
  • Проба золота: 585° \ 750°
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
40 оцінок, average: 5,00 out of 540 оцінок, average: 5,00 out of 540 оцінок, average: 5,00 out of 540 оцінок, average: 5,00 out of 540 оцінок, average: 5,00 out of 5 (40👥 5,00/5)
Loading...Обручальные кольца из желтого золота на заказ

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063) 274-75-5Viber / WhatsApp/Telegram
tel.: (095) 311-55-74 

Додаткова інформація:

Метал: золото 14К 585 °
Колір металу: природній теплий жовтий колір
Вага: 18,00 г (приблизна вага пари)
Ширина профілю: 7,0 мм
Товщина профілю: 1,6 мм
Поверхня: глянцева
Посадка: стандартна

Обручки «Україна» з жовтого золота

Традиція носіння обручок після весілля з’явилася багато століть тому. Наші прабатьки вважали, що безіменний палець на правій руці має пряме венозне поєднання із серцем. А кільце за своєю формою позначає нескінченність. Таким чином, обручка означає вічне кохання, яке може протистояти всім негараздам. Звичайно, з часом змінився стиль матеріалів і дизайн виробів. Вибираючи Обручки України, ви купуєте модний виріб, що підходить для будь-якого способу життя, стилю.

Переваги використання кілець із жовтого золота

Пара кілець має відмінності у чоловічому та жіночому виконанні. Жіноче кільце – витончене та елегантне. Чоловіче кільце виконується без використання каменів. Чоловічий перстень більш стриманий і вдало поєднується з жіночим. Так як з обручкою Вам потрібно буде ходити протягом усього життя, то вибирати його потрібно з усією відповідальністю. Саме тому Ви можете не тільки купити улюблені обручки з жовтого золота, але й додати в них будь-які індивідуальні елементи та гравіювання на замовлення. Вибираючи кільця, необхідно враховувати спосіб життя та стиль одягу, щоб кільця гармонійно виглядали на Вашому пальчику протягом довгих років.

Надевая обручальное кольцо спутнику жизни, Вы подтверждаете свою любовь и готовность прожить с ним всю жизнь.

В самую первую очередь обручальные кольца – это семейная ценность, которая сохраняет семейные традиции. Каждая семья даже молодая уже формирует или сформировала свои собственные традиции, которые будет лелеять и сохранять. И все они объединены одним из важнейших событие – свадьбой. А какая свадьба может быть без обручальных кольцах в Украине. Которые для украинских пар является символов семейной жизни. Так уж у нас повелось!

Надягаючи обручку супутникові життя, Ви підтверджуєте свою любов і готовність прожити з ним все життя. В першу чергу обручки – це сімейна цінність, яка зберігає сімейні традиції. Кожна сім’я навіть молода вже формує чи сформувала свої власні традиції, які плекатиме і зберігатиме. І всі вони об’єднані однією з найважливіших подій – весіллям. А яке весілля може бути без обручок в Україні. Які для пар є символи сімейного життя. Згідно з традицією, придбати обручки Україна має наречений. Таким чином, майбутній чоловік подає своїй обраниці перший сімейний подарунок. Хоча Best Gold Service рекомендує, вибирати та купувати весільні прикрас спільно. Так як подружжя зможе вибрати разом дизайн кілець, які сподобатися обом, а кільця сядуть за розміром і будуть комфортні. Звичайно, чоловік може придбати обручку без участі другої половини, за умови, звичайно, що знає всі параметри.

Яка вартість обручок має бути?

Перше питання, яке постає перед нареченим – це бюджет на ювелірні прикраси. І скільки потрібно витратити нареченому на обручки (Україна)!?

Це абсолютно не важливо. Оскільки цінність весільних прикрас визначається далеко не вартістю. Цінність визначається тим, що вкладають безпосередньо молодята у свої кільця. Пара може сприймає тільки ексклюзивні кільця і ​​це добре, кільця повинні бути індивідуальними, унікальними як і кожна пара. Весільні прикраси мають нести певну інформацію (зміст).

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!