Виготовлення обручок

Артикул: 4-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравірування (написи на каблучках), виготовлення каблучок із золота замовника, зміни дизайна за ескізами замовника.
  • Проба золота: 585, 750
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
32 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 532 оцінки, average: 4,78 out of 5 (32👥 4,78/5)
Loading...

 production of wedding rings Kyiv

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber /Telegram/ WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74 

Виготовлення обручок “Венеція”

Додаткова інформація:

Сказати, що обручки це обручки на все життя, – це нічого не сказати, або упустити всю найголовнішу суть цього поняття. Поява обряду обміну кільцями сягає давнини. Спочатку це були прості кільця із заліза і навіть з дерева. Але дерево не довговічне, а залізо змінює свій колір з часом. У сучасному світі у пари вибір набагато більший, можна купити кільця з дорогоцінних металів: золота, срібла або платини в магазині, а можна замовити індивідуальне виготовлення обручок (Київ). Якщо пара замовляє кільця, це можливість отримати унікальну прикрасу.

Як відбувається замовлення на індивідуальне виготовлення обручок Київ у нашій компанії:

изготовление обручальных колец киев

Як правило, фахівці Best Gold Service обговорюють з вами всі деталі дизайну кілець. Дизайн ви вибираєте в нашому каталозі або надає свої фото чи ескіз. Якщо є необхідність вносити зміни в дизайн або редагування дизайн – це можливо. Кожне виготовлення обручок Київ (Україна) Best Gold Service це не такий швидкий процес, як звичайна покупка у звичайному магазині. Процес виготовлення займає від 5 днів, але на виході ви отримуєте абсолютно унікальну прикрасу, розроблену індивідуально під вас. На першому етапі дизайнер формує макет кільця, і лише після узгодження макета, кільця вирушають у виробництво.

У Best Gold Service ви купуєте не прості кільця, ви купуєте символ вашого кохання. Як вважали наші предки, весільні обручки з’єднують пару невидимою, але дуже міцною ниткою. Тому кільця повинні бути тільки вашими і в ідеалі до вас кільця ніхто не повинен навіть міряти. У момент коли кільце виявляється на пальці йде обмін енергією власника і виробу. І ще один плюс на користь виготовлення обручок на замовлення – це те що крім вас кільця ніхто не одягне на палець.

Виготовлення обручок із золота, з камінням або без, з гравіюванням, відбитками пальців або ювелірними емалями. Але пам’ятаєте, дуже важливим фактором є ваша визначеність у дизайні. Тому перш, ніж замовляти виготовлення обручок виберіть, визначтеся, що хочете, а вже наші майстри втілять їх у життя в кращому вигляді! Якщо ви хочете обручку в одному кольорі виготовити на замовлення обов’язково помилуйтеся чарівними кільцями в білому золоті “Обручки з білого золота” і ознайомтеся з артикулом 4-бз і вибирайте ту модель, яка вам більше сподобається. Напрочуд прекрасні весільні прикраси в комбінованому золото або білому золоті.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!