Обручки «Зорепад»

Артикул: 17-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
48 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 5 (48👥 4,98/5)
Loading...

 КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Дизайн обручального кольца женскогоДодаткова інформація:

Дизайн обручки жіночого біле золото «Зорепад»

Блиск дорогоцінного каміння та золота – дивовижне поєднання, яке найбільше підходить для обручок. Біле золото – дорогоцінний метал, який за міцністю перевищує навіть жовте золото. Універсальний відтінок з непідробним благородством чудово поєднується з різноманітним декором, повсякденним та святковим вбранням. Дизайн обручки жіночого в білому золоті – вірний символ чистоти стосунків та особливого статусу своїх власників. Ювелірні парні обручки з білого золота «Зіркопад» прикрашені кульками та камінням – ексклюзивні вироби із ряду дизайнерських новинок.

Опис дизайну жіночого та чоловічого обручокКільце з білого золота – це обручка на все життя, так як виріб легко поєднується з іншими ювелірними виробами. Виріб у білому золоті не виходить із моди та повністю освіжається за допомогою родію. У класичні рішення прикрас внесли свій вплив типові модні відблиски, які по-різному перевтілюються.

Дизайн обручки жіночого та чоловічого виконані в дусі класицизму, що виражається в рівній, гладкій шинці з правильними краями. Насичено-текстурна поверхня має видимі паралельні лінії, що надають виробу матовість. Чоловіче кільце декороване тонким гравіюванням у вигляді поперечної лінії. Такий ювелірний виріб – добрий приклад чоловічої елегантності. Модель досить лаконічна, виконана строго та зі смаком. Жіноча модель має схожий дизайн. Кільце прикрашене врозтіч камінням, декорація нагадують блискучий зорепад. У ролі вставок виступає циркон, діаманти чи кристали Swarovski, обрамлені в глухий каст. Обручки від Best Gold Service – вишукані прикраси для урочистостей двох сердець.

Пропонуємо Вам ще один варіант кілець обручок “Зорепад” у білому золоті 

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!