Обручки із скошенеми краями

Артикул: 24-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
45 оцінок, average: 4,96 out of 545 оцінок, average: 4,96 out of 545 оцінок, average: 4,96 out of 545 оцінок, average: 4,96 out of 545 оцінок, average: 4,96 out of 5 (45👥 4,96/5)
Loading...КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Обручальные кольца со скошенными краями

Додаткова інформація:

Обручки «Енергія»

Обручки зі скошеними краями з білого золота «Енергія» купити в Києві або замовити?  Це дійсно важливе питання! Ви можете прийти в магазин і купити там тільки те, що є. Але, в магазинах немає індивідуальності, часто може виявитися потрібного розміру. А можете замовити обручки в ювелірній майстерні Best Gold Service.Пропонуємо обручки з білого золота, жовтого та червоного золота, а також золоті прикраси в яких комбінуються відразу кілька кольорів цього благородного матеріалу. Ви можете придбати весільні прикраси з коштовним камінням діамантами або напівкоштовним – цирконієм. Будь-яка модель кільця буде зроблена на замовлення для вас у потрібному кольорі золота, розмірі та з будь-якими вставками. Дуже сподіваюся, що Вас порадує наш каталог – обручки купити в Києві можна, але краще замовити кільця у професіоналів своєї справи. І ви отримаєте індивідуальний підхід, найкращу якість, гарантію виробника за доступні кошти.

Каталог обручок тут  

Оцініть як кільця цієї моделі виглядають http://bgs.kiev.ua/64-zhz-2 в жовтому і червоному золоті

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!