Незвичайний дизайн обручки «Сияние»

Артикул: 35-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
29 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 529 оцінок, average: 4,59 out of 5 (29👥 4,59/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки «Сяйво»

Незвичайні дизайн обручок це одна з найважливіших складових цих весільних прикрас. Обручки це вироби, які повинні зберегти свій нетривіальний дизайн як мінімум на років 50-70. Не тільки справжні знаючі дизайнер знають, але і “прості” не мають до моди абсолютно не якого відношення розуміють, що мода дуже примхлива. Так-так Мода дівчина з характером та дуже мінливим настроєм.           

Що буде модним?

Цього року дуже модно натуральні шуби і тут за рік-два і Бах! Натуральна шуба це моторошний антитренд. А в моді верхній одяг лише зі штучних матеріалів. І так практично в будь-якій сфері життя. Але, не у весільній моді – дизайн обручок у класичному стилі можна назвати вічною та актуальною класикою. Особливо якщо це біле золото з розсипом із діамантів. Вся справа у матеріалі. Діамант це мінерал що формувався у надрах землі мільйони років. І чого варте лише одне усвідомлення, що камінчик був, коли по Землі динозаври тупотіли. А сяйво каміння просто магічно заворожує!

Але, незвичайний дизайн обручок це одна зі складових. Важливо не забувати про те, що окрім дизайну, кільце має бути комфортним для щоденного носіння. Виконано з якісних матеріалів та технологічно правильним. Про що йде мова? Всім начебто зрозуміло, що мають на увазі коли говоримо про якість матеріалів. Але у ювелірній сфері, як зрозуміти цей параметр. Якщо ви вибираєте діамант або інший коштовні чи напівкоштовні мінерал з нижчими характеристиками (з точки зору економії фінансових ресурсів).

Камінь може мати в собі наприклад безліч не видно мікро-пошкодження, або бульбашок. Які безпосередньо вплинуть на “твердість” каменю та камінь може розсипатися на уламки при банальному побутовому пошкодженні. Наприклад, ключі сильно стиснули у руці.

Стандартні проби золота визнані у світовому співтоваристві це 585 і 750 проби для незвичайного дизайну обручок підходить ідеально. У такій пробі м’яке золото не деформується з часом. Якщо, звичайно, ви не піднімаєте штангу. Концепція незвичайні обручки.

Дуже важливо, щоб незвичайний дизайн обручок повинен бути технологічно продуманий. Тобто кільце не повинно бути занадто тонким або не мати елементів у своєму дизайні, які можуть відламатися або “вічно” чіплятися за все, або дряпати власного власника або людей, що контактують з власником кільця. Найбанальніший приклад це рукостискання у чоловіків. Вибирайте правильні обручки!До вашої уваги представлена ​​чарівна пара обручок з білого золота дизайн, яких одночасно є і класичним і дуже цікавим з незвичайним розміщенням каменів.

 

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!