Обручки недорого

Артикул: 21-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
30 оцінок, average: 4,73 out of 530 оцінок, average: 4,73 out of 530 оцінок, average: 4,73 out of 530 оцінок, average: 4,73 out of 530 оцінок, average: 4,73 out of 5 (30👥 4,73/5)
Loading...

Обручальные кольца не дорого белое золото

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки «Американка»

Обручальные кольца не дорогиеВесільні обручки – це той символ, який щодня нагадує про кохання, вірність і відданість своїй другій половинці. Фото та відео з весілля переглядаються кілька разів і зберігаються в затишному місці, а кільце – це те, що залишається з весілля разом із Вами протягом усього часу.

Кільце – це символ кохання, який одягають один одному закохані під час одруження. Воно немає початку і кінця, чим символізує вічність любові. Приміром, що у західних країнах кільце носиться безіменному пальці лівої руки, тоді як слов’яни його надягають праву руку.

Кажуть, що через безіменний палець правої руки проходить пряма вена, яка з’єднується з серцем, саме тому наші предки вибрали його для носіння такого важливого атрибуту.

Вибір кільця

Кольцо американка не дорогоОбручки вибираються обома молодятами, щоб цей елемент подобався кожному з пари. Найбільш простим і елегантним варіантом є класичне кільце без різьблення та каміння, виконане із золота. В Україні класичним кільцем вважається тонке біле кільце, то у Європі класика відрізняється прямотою ліній. Відсутністю одутлості до центру виробу та більшою шириною. Останнім часом багато молодих пар вибирають саме європейські класичні моделі, які можуть бути виконані з будь-якого виду золота (жовтого, червоного, білого).

В ювелірній майстерні Best Gold Service Ви можете придбати обручки недорого, мають простий класичний європейський дизайн та виконані без каміння. Такі вироби підходять до будь-якого типу шкіри, стилю в одязі та способу життя.

Кільце чоловіка  виглядають по-вольовому, мужньо, на жінці витончено. Класичні моделі ніколи не вийдуть із моди. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що до старості років носитимете такий самий модний виріб.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!