Обручки «Греція»

Артикул: 60-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
23 оцінки, average: 4,70 out of 523 оцінки, average: 4,70 out of 523 оцінки, average: 4,70 out of 523 оцінки, average: 4,70 out of 523 оцінки, average: 4,70 out of 5 (23👥 4,70/5)
Loading...

недорогие обручальные кольца с бриллиантом

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Недорогі обручки «Греція»

У давній грації завжди надавали великого значення знакам, які як греки вважали (їм простим людям) посилають найвищі сили. Цікаво, що найпопулярніший візерунок, який через сотні років асоціюється з Грецією, називається – Меандр. Невигадливий візерунок, що складається з прямих кутів, отримав свою назву від звивистої річки в Азії.

Такий орнамент символізує – нескінченність буття, і кільце це також символ нескінченності, оскільки коло немає початку і кінця. Незвичайні та водночас недорогі обручки з діамантами у білому золоті «Греція» для пар, які люблять один одного та вірять у символи. Сьогодні головним символом вічного кохання та сімейного щастя виступають навіть недорогі обручки з діамантом.

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та трудомісткий процес, тому технологічні характеристики є унікальними для кожної прикраси.

У нашому каталозі представлено декілька моделей прикрас у тому числі в жовтому золоті пропонуємо вам ознайомитися Порівняйте моделі та вирішіть, яке подобатися більше! Кожне кільце унікально виконується лише на замовлення.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!