Замовити обручки з діамантами краще, ніж купити готові?

кольца с бриллиантами

Замовити обручки з діамантами краще, ніж купити готові…

Фрази «кільця з діамантами на замовлення» або «замовити обручки з діамантами» можуть здатися трохи жахливими. Будь то сшита на замовлення сукня або ви замовляєте індивідуально під себе ювелірну прикрасу або інший витвір мистецтва. Створення чогось спеціально для вас викликає страх перед витратами, які ви не можете понести.

Тож щодо кільця з діамантами?

Невже виготовлені каблучки з діамантами на замовлення так само дорогі, як здаються? Коротко відповідаємо – ні!
Індивідуально замовити обручки з діамантами не тільки дешевше, ніж ви могли очікувати, але і не так лякаюче, як може здатися на перший погляд. Вам не потрібно бути генієм дизайну, щоб створити по-справжньому вишукане обручку. Залишайте це завдання фахівцям. Ваше головне завдання знати, що ви хочете бачити у себе на руці та озвучити бюджет. Наші фахівці максимально запропонують вам на розгляд одразу кілька ескізів, підберуть вам параметри виробу.

Індивідуальні замовлення насправді можуть бути дешевшими, ніж стандартні.

Щоб бути ясним, це багато в чому залежить від того, де ви замовляєте своє обручку, тому важливо вибирати ювелірів з прозорим індивідуальним процесом, де немає прихованих витрат або посередників, які можуть підняти ціни. То чому ж незалежні ювеліри, такі як Best Gold Service, можуть створювати обручки з діамантами на замовлення, які дешевші, ніж готові кільця від відомих брендів? У брендових бутіках ви платите за матеріали з яких виконано прикрасу, а також ім’я та витрати бутика. По суті, тому що кожен етап індивідуального створення кільця з діамантами на замовлення відбувається всередині компанії, завдяки професіоналізму гемологів, дизайнерів та ювелірів ви отримуєте якісний виріб, виконаний індивідуально під вас за мінімальну вартість без прихованих витрат.

кольцо с бриллиантами

Отже, скільки ви повинні витратити на обручку з діамантом?
Маркетингові міфи.

Дивно як штучно створені маркетингові хитрощі найбільших світових торговців діамантів, через фільми та рекламу натякають вам, скільки має коштувати ваше обручку. Яку суму слід виділити на прикрасу заробітну плату за один, два або три місяці. Забудьте про ці правила і натомість подумайте, які ще на вас чекають витрати за весільний захід!

Найімовірніше, роблячи покупки, ви порівнюєте ціни, але при цьому слід пам’ятати про важливість онлайн-оглядів та відгуків минулих клієнтів. Якщо одні ювеліри трохи дорожчі за інші, враховуйте рівень їх кваліфікації, а головне – якість виконаних ювелірних прикрас. Ця невелика різниця у вартості, можливо, компенсується у довгостроковій перспективі. І у вас буде гарантія, що ваше майбутнє кільце буде виготовлено висококваліфікованими фахівцями та прослужить вам все життя.

І скільки коштують замовити обручки з діамантами?

Це, звичайно, залежить від складності кільця, що замовляється вами, а також від розміру і технічних характеристик обраного вами алмазу або дорогоцінного каменю. По суті, зроблене кільце з діамантами на замовлення коштуватиме не більше ніж готове кільце того ж розміру, стилю та якості, а може коштувати навіть дешевше.

Індивідуальне кільце з діамантом виготовлене з нуля за оптимальною ціною.

Деякі ювеліри використовують готові деталі виробництва. Знайдіть свого ювеліра з бездоганною майстерністю, і кожну частину вашої прикраси буде створено з урахуванням вашого унікального дизайну.

кольцо с бриллиантами

Індивідуальна обручка з діамантом може бути адаптована під ваш бюджет
Якщо ви вирішили замовити обручки з діамантами, ви можете бути впевнені, що витратите рівно стільки, скільки захочете, і не більше. Краса індивідуальних кілець, створених з нуля означає, що кожна деталь виконана спеціально для вас, включаючи ціну. Покладіться на досвід нашого геммолога, щоб знайти діамант або дорогоцінний камінь високої якості для вашого кільця. Замість того, щоб оплачувати вартість діаманта, який вже вставлений у кільце, без ретельного відбору ні вами, ні геммологом. Дуже часто в оправі та за крапонами можуть ховатися тріщини, які впливають на міцність дорогоцінного каменю та плями, що впливають на вартість каменю. У ювелірних магазинах можуть штучно підняти ціну за обручку з діамантом, перебільшуючи якість каменю. Тільки після того, як ознайомитеся з характеристиками каменю та зможете самостійно оглянути діамант, порівнявши, ви дійсно дізнаєтесь, куди ви вкладаєте ваші гроші.

Знайдіть дизайн, що вам сподобався, і наш менеджер в Best Gold Service визначить, який бюджет кільця з діамантами і за вашим запитом надасть вам докладну інформацію та альтернативні варіанти, які допоможуть підкоригувати вартість кільця для того, щоб вписатися до вашого бюджету.

Вартість обручок на замовлення від ювелірів Best Gold Service

Незалежні ювеліри можуть уникнути великих накладних витрат, які несуть відомі бренди та мережеві магазини, такі як витрати на маркетинг та дорогі торгові площі.
Ви можете довіритися високому професіоналізму наших майстрів, дизайнерів, технологів, Best Gold Service працює з кращими постачальниками дорогоцінного каміння, а збудований ланцюжок довгострокових «відносин» з нашими постачальниками, часто дозволяє нашим клієнтам заощадити на діамантах та інших дорогоцінних каменів.
Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися програмою трейд-ін. Клієнт може надати свою стару прикрасу з якого ми виконаємо нове в новому дизайні. У такому варіанті клієнт оплачує лише вартість роботи ювеліра. Без надмірних додаткових витрат. За умови.

Сентиментальна цінність каблучки з діамантами на замовлення

кольца с бриллиантамиВы не только сэкономите деньги на изготовлении кольца с бриллиантами на заказ, выполненном полностью с нуля индивидуально для вас, но и узнаете, какое количество опыта и навыков вложено в него – само по себе бесценное чувство. Нет ничего более сладкого, чем знать, что что-то было создано для вас и только для вас. Индивидуальное «создание» кольца с бриллиантами на заказ – это процесс, который глубоко погружает вас в процесс изготовления, приносит огромное удовлетворение. Это чувство еще больше сближает вас с вашим украшением, на которое вы будете смотреть каждый день, всю жизнь.
Это личное, осознанное и действительно значимое решение.

Кроме того, оказалось, что это гораздо менее пугающе и менее дорого, чем вы когда-то думали.

 Хочете створити своє власне обручку?

Замовити обручки з діамантами що може бути простіше? Для вас процес буде дуже простим, зв’яжіться з нашими менеджерами і розкажіть їм, що вам потрібно. Після того, як обговоримо деталі дизайну, наші фахівці складуть кошторис та бюджет вашого майбутнього кільця з діамантами. Під час приватної консультації ми з вами обговоримо ваш дизайн – і у співпраці з нашим дизайнером представимо на ваш розгляд найкраще рішення індивідуального кільця під ваш бюджет.
Після затвердження ескіз обручки з діамантами на замовлення запускаємо у виробництво. І вже протягом 10 -14 днів ви отримаєте вашу красу в найкращому вигляді.

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!