Обручки «американка» та «європейка» яка різниця?

обручки американкаВиди обручок «Американка» або «Європейка» – вибираємо форму обручки

Давайте начистоту:  весільні фото Ви перегляньте кілька разів, відео і того менше, а плаття доведеться продати через непотрібність. Але обручки — те, що служить щоденним нагадуванням статусу і завжди з вами день у день. Тому так важливо вибрати комплект прикрас, які пасуватиме під стиль молодят і, що важливо, будуть зручними. У статті розповімо Вам про види класичних обручок: американка та європейка.

Сумісність із повсякденним життям

На сьогоднішній день усі обручки можна розділити на класичні та декоровані, або комбіновані. Традиційними вважаються гладкі кільця із червоного золота. Практичні наречені все частіше обирають

комбіновані вироби, а нареченої — інкрустовані дорогоцінним камінням. Нерідко можна зустріти класичні обручки, в дизайн яких ювеліри прагнуть включити нові віяння: наприклад, прикрасити гравіюванням або невеликим малюнком. У такому великому асортименті складно не розгубитися. Та й порад на цю тему написано чимало. Але є одне головне правило: одягнувши на палець обручку, Вам більше не повинно хотітися з ним розлучатися. Крім зовнішнього вигляду для цього воно має мати й інші функції, наприклад, зручно сидіти на пальці. Намагайтеся уникати складних форм, через які прикраса може чіплятись на одяг. Пам’ятайте, що весільні вбрання Ви носите всього один день, а кільце – кожен день у шлюбі.

Форма має значення. Багато хто з молодят навіть не замислюються про те, якої форми повинні бути обручки, орієнтуючись тільки на дизайн. А тим часом саме від неї залежить, наскільки комфортно буде носити прикрасу. На сьогоднішній день на ринку представлені ювелірні вироби кількох форм. Незважаючи на модні тенденції, особняком від усіх стоїть обручка американка http://bgs.kiev.ua/amerikanka .

обручальные кольца европейка

Популярність цих ювелірних виробів багато в чому обумовлена ​​відмінністю від традиційних кілець із напівкруглим перетином. Обручка такої форми відрізняється прямокутним перетином. Незважаючи на свою назву, до Америки виріб має віддалене відношення. Ці обручки почали користуватися попитом ще раніше в Європі. «Американки» найчастіше обирають цінителі мінімалізму та лаконічності форм. Головна краса прикрас такої форми в їх простоті. Саме тому дизайнери вкрай обережно експериментують із цією формою, привносячи до неї мінімум змін. В якості альтернативи, яка сьогодні користується не меншим попитом, виступає обручка європейка http://bgs.kiev.ua/21bz . Така форма особливо популярна серед європейців, за що прижилася в народі.

Подібні вироби відрізняє плаский профіль. При цьому їх зовнішня сторона відрізняється округленою формою. Все більшої популярності набуває і профіль comfort fit. Кільця з ним відрізняються округлою формою зовні і всередині. Така форма підійде молодятам, які хочуть придбати потужні вироби. Щоб зрозуміти, яке саме кільце підійде саме Вам, незайвим буде експериментувати і приміряти на пальчик варіанти з кількома типами профілів.

Теги: обручки американка, обручки європейка, види обручок

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!