Подарунок для мами на народження дитини ♡

подарунок на народження дитини золотий браслет

Подарунок на народження дитини

День, який подарував вам сина чи доньку, відзначають не лише діти, а й батьки. Для батьків ця пам’ятна дата стає незабутньою і завжди навіює приємні враження. Дарувати подарунок на народження дитини потрібно не лише винуватцю урочистостей. І тому, хто подарував життя та виносив – мамі та татові. Вища відповідальність при народженні малюка лягає на плечі жінки, тому її традиційно вітають та дарують символічні подарунки.
Гості можуть подарувати квіти або інші дрібні, але приємні подарунки, а от чоловікові варто серйозніше замислитись! Який подарунок на народження дитини зробити. Оточуючи дружину теплими словами та турботою, не варто забути привітати її зі святом, яке стало спільним у вашій родині.

Золота прикраса як подарунок, що не втрачає цінності

В ювелірній прикрасі одночасно поєднуються традиції пам’яті та незмінних спогадів, що не губляться у часі. Блиск благородного металу лише не суттєво може загубитися, але не зникне повністю, так само, як і ваша любов другові до друга. Не дарма, на пам’ятну подію дарують подарунки, які виробляють із золота чи срібла.

Браслет подарок с фигуркамиЗолота підвіска «Мама» Кулон в форме сердца. Подарок на рождение ребенка– виріб, який можна подарувати як до певного приводу, так і без
приводу. Замість безлічі слова подяки за дочку чи за сина, нехай каже за вас незгасаючий блиск золота.

Шляхетний метал надає шарму будь-якому образу, тому жінка не відмовиться від такого ніжного подарунка, як золота підвіска. Такою золотою окрасою милуватимуться і захоплюватимуться не тільки оточуючі навколо, а й сама власниця статусу «мама».

Головна відмінність золотої підвіски від інших ювелірних

Прикраси – це гармонійне доповнення та розкриття образу. Своєї власниці підвіска
подарує радість та щастя, тому і вважається виріб воістину шикарним подарунком. Серед чоловіків величезною популярністю користуються підвіски з фігурками дітей та головним написом «мама» – їх обирають як подарунок і молодим мамам, і мамам, які вже виростили дітей.

 для молодой мамы

Універсальні прикраси з дітками або міні-фігурками ручок та ніжок замовляють до різного випадку.

Це може бути не тільки день народження дитини, а й дата вашої зустрічі чи річниці. Таким подарунком можна натякнути на те, щоб дружина стала вдруге мамою або без будь-яких красивих слів сказати, що вона чудово справляється з вихованням дитини.
Вибрати подарунок мамі на народження дитини можуть і родичі, які щиро душі радіють розширенню сім’ї.
Золота підвіска чи браслет стане доречним спільним подарунком. Стильна прикраса

браслет мами зайняло лідируючі позиції продажу, оскільки поєднало в собі красу, що асоціює з естетичним задоволенням, високу якість та доречний дизайн. Конкретний вибір моделі залежить від
суми та особистих переваг. А замовити елегантні підвіски до потрібного приводу пропонує наш інтернет-магазин, на майданчиках якого покупець знайде приємні ціни та дивовижні вироби, що підкорюють серця.

Улюблені п’яточки!

подарунок для мами на народження дитини кільце ніжки немовляти

Ще одну лідируючу позицію займає кільце з ніжками малюка http://bgs.kiev.ua/koltso-nozhka/. Прекрасний символічний Золотий подарунок на народження дитини для молодої матері дитини. Ідея неймовірно вдала. Кільце абсолютно ідеально асоціюється з новонародженим малюком та чарівним моментом появи його на світ. У будь-якої мами назавжди залишиться в пам’яті, коли вона взяла на руки свого новонародженого малюка вперше, поцілувала. Кожна жінка розчулювалася крихітним ручкам і маленьким ніжкам із найніжнішою шкірою на п’ятах. Цей момент дарує перші справжні сльози радості від появи такого улюбленого і такого бажаного і довгоочікуваного малюка.

Золоті прикраси зі змістом!

 

 

 

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!