На якому пальці носять кільце для заручин?

На якому пальці носять кільце для заручин?

Помолвочное кольцо на руке, помолвочное кольцо какое, помолвочное кольцо пальце, помолвочное кольцо на каком пальце, на каком пальце носят помолвочное кольцо, помолвочное кольцо на руке, помолвочное кольцо на какой руке

Звичай заручин знову в модній течії і актуальним стало питання: на якому пальці носять кільце для заручин? Подібне колечко вважається основним атрибутом до шлюбного моменту та фактично змінює сімейний статус.

Традиція дарувати каблучку на заручини прийшла до нас з-за кордону і тісно узвичаїлася ще з часів Радянського Союзу. Звичай припав до смаку багатьом як з погляду романтичності, так і з погляду моди. А носіння самого кільця не регламентовано ніде, але традиція вималювалася сама собою.

Заручне кільце: нюанси використання

Якщо ваш обранець подарував заручне кільце (кільце на зарачини) – на якому пальці його носити? За замовчуванням варто одягнути його на безіменний пальчик правої руки, який особливим зв’язком прив’язаний до серця. Символічне значення безіменного пальця полягає в тому, що через нього йде судина, каналами якої циркулює кров до серця. Але так заведено далеко не скрізь – традиція поширена на території слов’янських країн і в таких державах, як Індія, Норвегія та Греція, Іспанія.

Заручне кільце на якій руці носять у країнах Європи? Така прикраса традиційно зустрічається на пальці слабшої руки (на лівій), а після вдалої заручини знімається і зберігається в скриньці як сімейна реліквія. Тому якщо ваш обранець не слов’янської крові, то саме так і потрібно зробити. Облік соціальних традицій є важливим негласним знаком – присутність кільця на пальчику свідчить, що жінка полягає у відносинах.

Кільце на пальці – це красиво і стильно, а залежно від того, на якому пальці ви його носитимете, можна судити про ваш сімейний статус. Особливою окрасою вважається заручне кільце, що гарантує серйозні наміри обранця укласти шлюб.

Золоте кільце на замовлення

Ознака згоди – колечко приймається і надягається на палець, на якому в майбутньому буде обручка.

Заручне кільце на руці виглядає романтично і символічно – про подібний заповітний сюрприз мріє кожна незаміжня панночка. На відміну від весільного кільця, заручне може бути в різному оформленні, і доля його після одруження також визначається по-різному. Колечко, подароване на смолу, варто зберігати і берегти не менше, ніж обручку – його втрата може бути символом того, що шлюб не виявиться довговічним.

Яке заручне кільце вам не подарували б, ви повинні прийняти його з вдячністю і у відповідь надіти на безіменний палець, за промовчанням кажучи «так». З цього часу починається перебіг вашого самостійного життя та відділення від батьків.

Дивіться великий каталог bgs.kiev.ua/pomolvochnye-koltsa

Цікаві пропозиції

Имя:

e-mail:

Телефон:

Артикул модели:

Размер женского кольца:

Размер мужского кольца:

Вставка:

Дополнительные вопросы:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!