Ніжне весільне кільце

Артикул: 70-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравірування (написи), виготовлення із золота замовника, зміни дизайну за ескізами замовника.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
23 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 523 оцінки, average: 4,61 out of 5 (23👥 4,61/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Кольцо дорожка широкое с бриллиантами

НІЖНЕ ОБРУЧНЕ КІЛЬЦЕ

Дуже цікава та ніжна пара обручок у поєднанні двох кольорів золота: жіноче кільце доріжка широке з діамантами. На білому золоті розташована доріжка дорогоцінного каміння. І ширша частина кільця виконується в жовтому, рожевому або червоному золоті на вибір. Чоловічий перстень виконується в унісон жіночому. На фото чоловіча обручка представлена ​​без каменів на білому золоті.

Лише індивідуальний підхід!

Виготовлення будь-якої ювелірної прикраси – складний та надзвичайно трудомісткий процес, технологічні характеристики виробів абсолютно унікальні для кожної прикраси.

Best Gold Service надає унікальну можливість індивідуального виготовлення кілець. Кожне кільце буде виготовлено індивідуально для вас з урахуванням усіх ваших побажань та особливостей. Якщо ви замовляєте ювелірні прикраси у нас – індивідуально буде все! Ваш розмір, ширина вашого кільця, поєднання кольорів золота, форма кільця також кількість каменів та розмір каменів. Замовляйте обручку зі свого золота. Так, у нас існує програма обміну золота на виріб. Докладніше уточнюйте у наших менеджерів!

Додаткова інформація:

Чарівне кільце доріжка широке з діамантами для жіночого кільця може бути виконане повністю за колом за бажанням камені, розміщуємо також на половину кільця і ​​навіть 1/3.

Також звертаємо вашу увагу на наступну чарівну пару обручок посилання тут виконаних у білому золоті.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!