Кільце Cartier біле золото

Артикул: 48-Пк
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
39 оцінок, average: 4,90 out of 539 оцінок, average: 4,90 out of 539 оцінок, average: 4,90 out of 539 оцінок, average: 4,90 out of 539 оцінок, average: 4,90 out of 5 (39👥 4,90/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Кольцо CartierДодаткова інформація:

Кільце Cartier

Дивовижне золоте кільце Cartier у трьох кольорах золота: жовте, червоне (рожеве), біле. Кільце Картьє Трініті з’явилося на світ у 1924 р. Дивно – незвичайна ідея виконання кільця вже майже сто років не залишає байдужим поціновувачів прекрасного. Кільце Трініті огорнуте легендою його створення і від цього стає ще красивішим.

Історія появи Кільця Трініті

Французький поет, художник, драматург Жак Кокто замовив цю чудову золоту прикрасу у ювеліра Картьє (Certier). Дизайн Трініті був винайдений особисто Кокто. Основна ідея кільця “Вічна любов” три елементи, які переплетені один з одним і зібрані в одне, складається з трьох кілець Trinity. І символізують три сторони почуття, кільце із червоного золота – це символ кохання. Біле золото – символ вірність; а жовте золото – це дружба.
На думку поета і художника, саме Трініте Трійця має космічно – магічну привабливість.

Універсальний дизайн

Дизайн дійсно ідеальний і підходить як чоловікові, так і жінці. Три ланки з білого, жовтого та червоного золота переплетені між собою. І кільце одночасно і рухоме і цілісне.
Наша ювелірна майстерня BGS виготовляє на замовлення золоті обручки Трійця (Трініті) Certier. Усю Вашу силу абсолютного кохання зможе відобразити саме така чудова пара обручок золотих прикрас Trinity Certier, вони розкажуть всім навколишнім про ваше безмірне щастя. Ексклюзивне виготовлення на замовлення обручок Certier – це можливість додатково виділити чудовим гравіюванням або різнокольоровими напівдорогоцінним або дорогоцінним камінням.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!