Обручки «Нескінченність»

Артикул: 10-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
43 оцінки, average: 4,84 out of 543 оцінки, average: 4,84 out of 543 оцінки, average: 4,84 out of 543 оцінки, average: 4,84 out of 543 оцінки, average: 4,84 out of 5 (43👥 4,84/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з комбінованого золота «Нескінченність»

Кругла форма обручки два кольори золота, цільна і нерозривна означає замкнене коло сімейних уз. Символ кола – це щось нескінченне, ні, ні початку, ні кінця. Так і у сімейних пар – оскільки всі шлюби вже давно здійснені на небесах, тоді вони не мають початків і, що важливіше, не мають кінця. Саме з цієї причини і вирішили наші предки, що ця форма ідеально підходить символічне позначення. До того ж коло завжди було наділене й чималими містичними властивостями – захисту від злих духів. Обручки з комбінованого золота широкі кільця в два кольори “Нескінченність” – ідеально підходить як приклад.
Існує теорія – чарівного кола і полягає вона в тому, що дві душі, як дві половинки обручки два кольори золота зростаються в єдине нерозривне коло.
Золоті весільні обручки не проста прикраса на кожен день – це силою вічності та незламності відносин між чоловіком і дружиною. Наша компанія «Best Gold Service» пропонує широкий вибір – каталог обручок – у традиційному дизайні і ексклюзивних модифікацій з діамантами камінням. Обручка – це традиція, це символ та оберіг Вашої родини та стосунків!
Більше золотих прикрас із комбінованого золота у розділі каталогу дивіться

http://bgs.kiev.ua/obruchalnye-koltsa/obruchalnye-koltsa-iz-kombinirovannogo-zoloto

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!