Каталог золотих прикрас
від Best Gold Service

Золоті обручки

Артикул: 3-Кз

Не парні обручки

Артикул: 4-Бз
показати ще товари

Best Gold Service

виробництво ювелірних виробів

ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЮВЕЛИРНА КОМПАНІЯ BEST GOLD SERVICE

Раді вітати Вас на сайті ЮВЕЛІРНОЇ КОМПАНІЇ BEST GOLD SERVISE! Перша та важлива інформація, яку вам необхідно знати про нас, ми ВИРОБЛЯЙТЕ! КОМПАНІЯ BEST GOLD SERVISE – команда професіоналів у нас у штаті дизайнери, модельєри, ювеліри, закріплювачі та завдяки знанням та досвіду ви отримуєте ексклюзивну, якісну золоту прикрасу на замовлення!

Звертаючись до нашої компанії Best Gold Service, ви зможете замовити ексклюзивний та оригінальний витвір своєї мрії, втіливши в золоті свої ідеї та мрії. Класичні та ексклюзивні, унікальні стилі будь-якої складності, різноманітні кольори та проби золото, коштовного та напівкоштовного каміння та багато іншого можуть запропонувати наші фахівці.

Вже понад 18 років ми втілюємо в життя найпотаємніші «золоті» бажання наших клієнтів. Усі запити будуть враховані! У розділі Послуги ви зможете детальніше ознайомитися з усім спектром ювелірних послуг, які надає Best Gold Service
Best Gold Service – це високий професіоналізм, гарантія якості та неймовірна краса ювелірних виробів за доступними цінами!

Каталог ювелирных изделий: обручальные кольца, ювелирные изделия на заказ, изготовление ювелирных изделий, ювелирные изделия на заказ, ювелирные изделия, ювелирная мастерская, ювелирная мастерская киев, ювелирные изделия под заказ, изготовление ювелирных изделий на заказ, изготовление ювелирных изделий под заказ, ювелирные украшения, ювелирный интернет магазин, золотые украшения, ювелирные украшения киев, золотые изделия, золотые украшения киев, украшения киев, ювелирные изделия на заказ киев, золото 585 пробы, золото 585 киев, золото киев, цена золота, золото цена, цена на золото, золотые изделия киев, ювелирные магазины, ювелирные изделия украина, каталог ювелирных изделий, ювелирные изделия каталог, украшения ручной работы, ювелирная мастерская, купить ювелирные изделия киев, купить ювелирные изделия, магазин ювелирных изделий, ювелирный магазин онлайн, купить золотые украшения, купить украшения, изделия из золота киев, ювелирные изделия купить киев, купить золотые украшения киев, ювелирные магазины в киеве, bgs.kiev.ua

Сучасні люди, коли перебувають на етапі підготовки до весілля або важливої події, хочуть порадувати себе або близької людини вишуканим золотим виробом і ретельно обирають саме унікальні ювелірні прикраси. Цікаво, як показує практика для жінок вибір золотого прикраси важливішим. І, відповідно, більш концептуальний і відповідальний підходять до вибору виробу. Жінки продумують елементи дизайну, стиль, а от чоловіки можна сказати, чи готові в останню хвилину зробити покупку.

Мінливий світ моди диктує певні умови, напрями, але багатьом недостатньо того асортименту, який пропонують магазини. Найчастіше в магазинах присутні лише певні стильові виконання виробів у серійному виробництві, а хочеться самостійно підбирати дизайн на свій смак. Золота ювелірна прикраса на замовлення – це політ ідеї у формі і найдоступніший варіант, який дозволяє проявити свій смак і фантазію. Ця послуга зможе задовольнити все бажання жінки в красі та унікальності прикраси, а чоловіки зможуть отримати практичний та якісний продукт.

ЯК ЗАМОВИТИ ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ?

Замовити золоту прикрасу дуже легко! Вам необхідно вибрати прикрасу у нас на сайті або надіслати фото нам на пошту або написати у формі зворотного зв’язку для розрахунку вартості ювелірної прикраси. Також ви можете зателефонувати нам або приїхати в гості для особистого спілкування.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ ЗОЛОТИХ ПРИКРАС?

Створення та виконання золотих прикрас на замовлення – це СКЛАДНИЙ І ТРУДОЄМКИЙ ПРОЦЕС САМЕ ЦЬОМУ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ КОЖНОГО ЮВЕЛІРНОГО ВИРОБУ ВИКОНАНОГО НА ЗАМОВЛЕННЯ БУДУТЬ ПОВНІСТТЮ УНІКАЛЬНІ.

ДИЗАЙН

Нам дуже важливі ваші побажання. Пропонуємо ознайомитись з опублікованими зображеннями та фото у нашому каталозі або розглядайте наш каталог для натхнення. Можливо, наші фото допоможуть вам з нарисами для оригінального дизайну золотих прикрас. Якщо у вас є вже готовий ескіз або фото виробу надсилайте нашим менеджерам для прорахунку

tel.: (063)274-75-55 Telegram / WhatsApp / Viber
tel.: (095) 311-55-74

МОДЕЛЮВАННЯ

Наш дизайнер створить комп’ютерну 3D модель вашого майбутнього прикраси. Це дуже зручно, адже є можливість роздивитися майбутню прикрасу з різних сторін. На цьому етапі Ви можете вносити стільки змін та правок, скільки потрібно. Дизайн вашої ювелірної прикраси буде ідеальним. 3D-моделі відправляються будь-яким зручним для вас способом для обговорення та узгодження.

ВИГОТОВЛЕННЯ

Після узгодження та затвердження дизайну 3D-моделі ми запускаємо ваше замовлення безпосередньо у виробництво. Щоб втілити ваш дизайн в ідеальну ювелірну прикрасу, ми поєднуємо ручну роботу та сучасні технології виготовлення. У дорогоцінний метал будуть закріплені діаманти відмінної якості нашими найдосвідченішими ювелірами. Best Gold Service гарантує, що ви отримаєте унікальну якісну річ, яка слугуватиме кільком поколінням.

ОТРИМАННЯ

Ви щасливий володар прекрасної золотої ювелірної прикраси, виконаної на замовлення.

Виконання золотих прикрас на замовлення це копіткий, трудомісткий процес. Тривалість якого іноді займає від п’яти днів до трьох тижнів, але час очікування не можна порівняти з результатом!

Ваші відгуки

Величезна подяка колективу за кільце. Процвітання. Зростання. Гарних клієнтів!

Oksana

Стандартные обручальные кольца

Наші ідеальні кільця
Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!