Золоті пусеты

Артикул: 11-S
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, сапфір, топаз, рубін, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 1 до 2
Дізнатись ціну
34 оцінки, average: 5,00 out of 534 оцінки, average: 5,00 out of 534 оцінки, average: 5,00 out of 534 оцінки, average: 5,00 out of 534 оцінки, average: 5,00 out of 5 (34👥 5,00/5)
Loading...

золотые пуссеты с цирконами

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Сережки золотые ЭлегантДодаткова інформація:

Сережки «Елегант»

Населення всієї планети тісно пов’язане і схильне до модних течій і трендів. Сучасна мода, часто, зобов’язує носити аксесуари та прикраси певного роду, що далеко не завжди підходить пересічним обивателям. Досить часто до таких прикрас відносяться яскраві, що викликає і помітні моделі, що не всім припадає до смаку і часто банально не підходить до способу життя та стилю людини.
Існує унікальна та універсальна прикраса, яка підійде абсолютно всім без винятку. Це золоті пусети з діамантами.
Крім благородного походження, унікального, дорогого та рідкісного дорогоцінного мінералу, такого як діамант, відмінною особливістю прикраси є універсальність, компактність та елегантність.
Пусети є, так звані, сережки-гвоздики, головною особливістю яких є легкість у носінні, а також відносно прийнятна вартість.

Крім цього, пусети не відтягують мочку вуха, що зберігає її природний розмір, а також запобігає попаданню інфекції в отворі від проколу. Даний вид прикраси легко знімати і чистити, і навіть більше того, вони мають унікальну застібку, яка врятує Вас від втрати прикраси.

Пусети є небажаним видобутком грабіжників, тому що їх неможливо просто зірвати з мочки вуха, як це відбувається зі звичайними сережками.

Даний вид сережок є найпопулярнішим вибором серед дітей та підлітків, яким належить вперше одягнути прикрасу даного роду. Це зумовлено тим, що цей різновид сережок відмінно підходить, як заміна стандартним медичним гвоздикам, які використовуються в пістолеті для проколу вух. Більш того, більшість моделей пусет можуть бути використані для проколу, оскільки підходять за розміром для пістолета.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!