Обручки «Англійська класика»

Артикул: 17-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,54 out of 528 оцінок, average: 4,54 out of 528 оцінок, average: 4,54 out of 528 оцінок, average: 4,54 out of 528 оцінок, average: 4,54 out of 5 (28👥 4,54/5)
Loading...

Золотые обручальные кольца парные

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручки з комбінованого золота «Англійська класика»

Коли молода пара готується до одного з найважливіших днів – до весілля або вінчання. Важливо пам’ятати, що до вибору прикрас на все життя необхідно підійти відповідально. І виникає дилема, можна золоті обручки парні «Англійська класика» з діамантами. Велика кількість магазинів пропонують кільця, але зазвичай продукція вся однотипна, часто немає розмірів. За те прийшов, як кажуть “Побачив і переміг!” і на місці придбав. А можна зробити на замовлення. Так! Доведеться набратися терпіння і чекати, але за результатом Ви отримуєте абсолютно унікальний продукт, розроблені або доопрацьований для вас дизайнерами Best Gold Service, всі інші параметри будуть також підібрані ідеально, враховані навіть анатомічних особливостей. Кожна модель кільця в нашому ювелірному каталозі представлена ​​з різною шириною і в різних кольорах золота bgs.kiev.ua.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!