Обручки «Золотий вік»

Артикул: 12-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
30 оцінок, average: 4,77 out of 530 оцінок, average: 4,77 out of 530 оцінок, average: 4,77 out of 530 оцінок, average: 4,77 out of 530 оцінок, average: 4,77 out of 5 (30👥 4,77/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Обручальные кольца Золотой век

Обручки «Золотий вік» з комбінованого золота

Весілля – це серйозний крок у житті кожної людини, дуже важливо, щоб цей день асоціювався лише із приємними емоціями. Невід’ємним атрибутом весілля є обручки. А обручки «Золоте століття» з комбінованого золота – як Земля і повітря ідеально пасуватиме для пар, які не приймають “рамки”. Вибирають лише яскраві прикраси, які повністю зможуть відобразити багатий внутрішній світ.

Вибір весільних прикрас

Золоті весільні каблучки повинні зручно сивіти на пальці і при цьому бути хорошої якості. Каталог Best Gold Service підібраний таким чином, що будь-яка обрана модель поєднує в собі якість металу та каміння, практичність та неповторний дизайн. Якщо ваш вишуканий смак не зможе зацікавити не один виріб. Тільки ви вирішите, який дизайн буде у Ваших прикрас. Фахівці Best Gold Service втілять у золоті будь-які Ваші побажання за Вашим ескізом.
Обручки 12 КЗ (комбіноване золото) під назвою «Золотий вік» – оригінальна пара прикрас для оригінальних наречених і наречених. Комплект можна замовити у комбінації різних кольорах, або в одне. Пропонуємо замовити гравіювання (напис) на кільцях. Наприклад, дату весілля, імена, гарну фразу. З більш детальним переліком послуг пропонуємо ознайомитись у розділі: http://bgs.kiev.ua/uslugi

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!