Жіноче кільце подвійне

Артикул: 21-Жз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
27 оцінок, average: 4,74 out of 527 оцінок, average: 4,74 out of 527 оцінок, average: 4,74 out of 527 оцінок, average: 4,74 out of 527 оцінок, average: 4,74 out of 5 (27👥 4,74/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Жіноча каблучка з діамантами подвійне «Одне ціле»

Не одна церемонія одруження не обходиться без традиції обміну молодят кільцями. У нашій ювелірній майстерні Best Gold Service є спеціально для вас. Найкращі ювеліри виготовлять прекрасне жіноче кільця з діамантами подвійне, які завдяки своїй оригінальності та витонченості здатні стати гордістю будь-якої весільної церемонії.

Виконане з класичного жовтого золота кільце, має чарівний блиск, який здатний викликати почуття бажання. Кожна жінка прекрасна, і підкреслити природну красу допоможе жіноче кільце з діамантами. Наші майстри можуть виготовити золоту каблучку з металу, наданого особисто клієнтами. Також ми можемо виготовити оригінальну золоту прикрасу з розсипом різних дорогоцінних каменів за індивідуальними ескізами наших клієнтів.

А ще в нашій майстерні Best Gold Service підібрати для себе прикраси зможуть не лише жінки, а й чоловіки. За бажанням ви можете зробити вибір із представлених моделей або замовити неповторне чоловіче кільце, яке буде з точністю виконане за індивідуальними кресленнями. І це ще не все, щоб надати вашому кільцю ще більше унікальності, додатково можна замовити послугу гравіювання.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!