Обручки «Справжні почуття»

Артикул: 51-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
25 оцінок, average: 4,60 out of 525 оцінок, average: 4,60 out of 525 оцінок, average: 4,60 out of 525 оцінок, average: 4,60 out of 525 оцінок, average: 4,60 out of 5 (25👥 4,60/5)
Loading...

Обручальные кольца американка с бриллиантами на руке

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Свадебные Обручальные кольца американка с бриллиантамиДодаткова інформація:

Весільні кільця парні «Справжні почуття»

Обручки американка з діамантами у двох кольорах золота “Справжні почуття” в ювелірному каталозі Best Gold Service займають лідируючі позиції. Популярність велика, адже у кілець багата історія виникнення.

Неймовірно гарна традиція обміну весільними парними обручками на церемонії одруження прийшла до нас від предків. Майбутні наречені купують на весілля кільця, і часто не замислюються про те, що ці прикраси мати свою власну історію. Достовірно невідомо походження кілець, та їх виникнення пов’язують із Стародавнім Єгиптом. Тоді обручки були тільки у знаті, ювелірні вироби передавали як символ влади.

Як зробити правильний вибір кільця: практичні поради

Неможливо уявити собі весілля, на якому наречений і наречена не обмінюються кільцями. Пройшло вже більше сотні років перед тим, як ці весільні прикраси набули звичного нам усім зовнішнього вигляду. Сучасні майстри можуть запропонувати безліч цікавих варіантів у тому числі і обручки американка з діамантами, у тому числі і парні кільця з діамантами – однакові.

Best Gold Service (виробник) пропонує замовити весільні обручки в золоті двох кольорів 585 або 750 проби. Пропонуємо широкий асортимент весільних ювелірних виробів декорованих дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, різними фактурами та гравіюванням.

Так як обручки американка з діамантами – це ювелірна прикраса, яка передбачає довічне носіння. Головне завдання, яке стоїть перед молодятами, це вибрати не тільки красиві кільця, але й виконані якісно. Вибирати кільця важливо з особливою ретельністю. Звертати увагу не лише на дизайн, а й на практичність та зручність посадки на пальці.

Обручальные кольца американка с бриллиантами

Кільця не повинні чіплятися за одяг, привносячи цим дискомфорт у повсякденне життя.
В останні роки молоді пари все частіше вибирають весільні кільця парні з двох та трьох кольорів золота. Звертайте увагу на матеріал, його склад. Також деякі не виробники виконують кільця в одному кольорі золота, покриваючи кільця гальванічним покриттям іншого кольору. І продають як кільця із двох кольорів. Гальваніка зітреться за кілька місяців! Ми не припускаємо таких моментів. І наші кільця виконуються з різних кольорів золота згідно з представленим дизайном без додаткових покриттів. Тобто колір золота зберігається на все життя виробу.
При виборі кільця, яке інкрустовано дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням необхідно звертати увагу на те, як добре закріплено каміння.

Варто зазначити, що зараз популярні саме обручки американка з діамантами. Також Best Gold Service пропонуємо парні кільця з діамантами. Коли дизайн жіночого та чоловічого кілець повністю однакові, відрізняються лише розміром. А коштовне каміння може бути не тільки в дизайні кільця нареченої, а й у кільці нареченого. При цьому вироби будуть унікальними, неповторними і такими, що приковують погляд.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!