Весільні кільця із золота

Артикул: 9-Кз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
48 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 548 оцінок, average: 4,98 out of 5 (48👥 4,98/5)
Loading...

Свадебные кольца из золота

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Весільні кільця із золота білого та жовтого: комбіноване золото

Весільні кільця із золота білого та жовтого: комбіноване золото – як символ безпеки. Традиція носити обручки знаходила своє дуже важливе місце і в Стародавньому Римі. Носили обручки тільки жінки і тільки з витонченими романтичними почуттями вони мали дуже мало спільного. У той час це була бирка, яку вішали чоловіки на своїх дружин, щоб позначити приналежність жінки та застерегти інших чоловіків від будь-яких ознак уваги у її бік. На таких обручках писали ім’я чоловіка жінки. Кільце одягалося на пальчик і сплющувалось лещатами так, щоб жінка не могла самостійно зняти його з пальця. Жінки Стародавнього Риму були щасливі носити такі кільця, оскільки це було для них своєрідним знаком безпеки від пройдисвітів і напідпитку солдатів, які дивлячись на кільце розуміли, що увага до цієї жінки може занадто дорого їм коштувати.
У наші дні обручки це не просто прикраса. Це символ любові та вірності, наданих один одному в урочистий день одруження. У сучасному світі кільця золоті, часто з дорогоцінним камінням, і носять обопільно і дружина та чоловік. І обручки оберігають спокій не тільки чоловіка, але також і дружини. І є символом щастя міцної родини.

Кожну обручку в нашому каталозі ми виготовляємо індивідуально під клієнта. Кільце буде ідеально адаптований під клієнта. Якщо Ви хочете змінити ширину кілець, кількість і розмір каменів, колір золота або каміння – це можливо! Ми враховуємо усі ваші побажання.

Великий каталог весільних обручок з комбінованого золота

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!