Весільні кільця «Бушерон»

Артикул: 41-Бз
Для товару доступно:
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions on the rings), making rings from the customer's gold, changes in design according to the customer's sketches, rhodium plating.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
28 оцінок, average: 4,86 out of 528 оцінок, average: 4,86 out of 528 оцінок, average: 4,86 out of 528 оцінок, average: 4,86 out of 528 оцінок, average: 4,86 out of 5 (28👥 4,86/5)
Loading...

кольца бушерон

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Додаткова інформація:

Весільна прикраса з білого золота нагадуватиме вам про чистоту ваших стосунків, одночасне творення, цілей та планів. Вони втілять різнобічні смаки і ваше нескінченне кохання, яке здатне відобразитися формі.

Теги: пара обручок, пара обручок, пара обручок, пара обручок в парі на замовлення.

Цікаво, що кільце – це коло без початку та кінця, по суті є нескінченним. Лінії, які переплітаються і формують символ перевернутої вісімки як знак нескінченності властивий даній моделі кілець несе в собі подвійний знак. Подвійна нескінченність почуттів, кохання, емоцій.Фахівці Best Gold Service – справжня команда професіоналів, майстрів своєї справи. Основною сферою діяльності компанії є виготовлення золотих весільних каблучок і каблучок для заручин. Ми підібрали для вас найактуальнішу колекцію «правильних» стильних обручок boucheron докладна інформація допоможе вам вибрати. А наші менеджери дадуть відповідь на будь-яке питання щодо нашої продукції.

Стильні форми

Можете замовити стильні обручки з білого золота за власним ескізом. Якщо на фото весільні обручки представлені з камінням, а вас цікавить чорними діамантами або без каміння. Наші майстри виготовлять на ваш запит, виготовити кільця в іншому кольорі каменів, без каменів або золота відмінним від картинки. Стильні обручки в білому золоті з камінням завжди виглядають чудово у поєднанні з вугільно-чорним каменем або ідеально прозорим.

Темний побратим свого кришталевого брата діаманта такий самий міцний, але на відміну від білого практично не світло. Чорні діаманти зустрічаються дуже рідко, але вартість чорних діамантів нижча за білих. Best Gold Service почав використовувати чорні діаманти, а весільні обручки фото готових виробі моментально почали привертати до себе увагу. Спочатку тільки чоловіки вибирали для себе кільця з чорним камінням, а пізніше і дівчата. Цей чорний мінерал, як і білий, має унікальну здатність робити будь-яке кільце унікальним.

Дана пара представлена ​​в каталозі з білого золота без каміння стильні обручки. Також дана модель доступна в жовтому та червоному, рожевому золоті. Поверхня кільця є унікальною – нагадує морський берег. Унікальна структура виконується індивідуально у ручну. Дані кільця виконуються вручну, а відповідно кожне кільце даного дизайну буде ексклюзивним. Вибір ідеального стильного обручки – це справа дуже приємна і одночасно не легка. Якщо ваша мета вибрати унікальне весільне кільце на замовлення, фото виробів у каталозі допоможуть визначитися з моделлю. Дані обручки boucheron будуть унікальними як ваш відбиток пальця. Тому що повторити такі кільця вдруге неможливо.

Менеджери BEST GOLD SERVICE допоможуть вам у момент вибору обручок і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, при особистій зустрічі або в телефонному режимі. Бажаємо вам успіхів, кохання та натхнення!

Теги: стильні обручки, стильні обручки на замовлення, стильні обручки з білого золота, замовити стильні обручки з білого золота, Обручки boucheron, обручки бушерон, весільні кільця boucheron

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!