Стандартні обручки

Артикул: 90-Бз
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Гравировка (надписи на кольцах), изготовление колец из золота заказчика, изменение дизайна по эскизам заказчика, покрытие родием.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
33 оцінки, average: 4,64 out of 533 оцінки, average: 4,64 out of 533 оцінки, average: 4,64 out of 533 оцінки, average: 4,64 out of 533 оцінки, average: 4,64 out of 5 (33👥 4,64/5)
Loading...

Стандартные обручальные кольца

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Стандартные обручальные кольцаДодаткова інформація:

Обручки «Класичний стиль»

Оскільки стандартні обручки – це одна з головних прикрас у житті кожної людини, то в ювелірному світі вони зайняли одну з позицій, що головують. Такі прикраси виготовляють із різних сплавів золота (жовтого, білого, червоного).

Точно не відомо, як саме з’явилися обручки, але свій початок вони беруть ще з стародавнього Єгипту. На той час єгиптяни розглядали коло як вічний символ кохання між чоловіком і жінкою. Для того щоб вказати на свою любов і відданість, люди обмінювалися цими символами і носили їх протягом усього життя.

Пояснення у коханні за допомогою коштовностей

Хоча обручки з’явилися давно, але застосування саме золотих прикрас стало гаразд відносно недавно. У слов’янських країнах часто люди не могли собі дозволити обмінюватися такими прикрасами, тому вони використовували для цього срібло.

Купуючи стандартні обручки з білого золота, Ви віддаєте пам’ять минулим часам. На відміну від срібла, золото згодом не тьмяніє, не блякне, не окислюється, його потрібно постійно чистити. У людей минулого не було можливості вибирати між матеріалом, тому срібло було ідеальним варіантом.
Біле золото є не лише даниною минулому, а й такою прикрасою, яка привертатиме увагу оточуючих, хоч кільце з нього і виконане з простим дизайном. Класичні обручки не мають різьблення або вкраплень з дорогоцінного каміння, мода на них не змінюється ніколи.
Золота каблучка на замовлення в ювелірній майстерні Best Gold Service може бути виконана і з інших видів золота. Також воно може мати гравіювання та будь-які зміни в дизайні. Багато пар вибирають саме класичні варіанти, які і через сорок років виглядатимуть актуально та акуратно.

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!