Широкі обручки з комбінованого золота

Артикул: 90-КЗ
Для товару доступно:
  • Камінь: діамант, циркон, кристал Swarovsky
  • Додаткові послуги: Engraving (inscriptions), production from the customer's gold, design changes according to the customer's sketches.
  • Проба золота: 585˚, 750˚
  • Колір золота: білий, жовтий, червоний
  • Розмір: от 10 до 25
Дізнатись ціну
42 оцінки, average: 5,00 out of 542 оцінки, average: 5,00 out of 542 оцінки, average: 5,00 out of 542 оцінки, average: 5,00 out of 542 оцінки, average: 5,00 out of 5 (42👥 5,00/5)
Loading...

КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:   
tel.: (063)274-75-55 Viber / Telegram / WhatsApp
tel.: (095) 311-55-74

Широкі обручки з комбінованого золота

Обмінюватися обручки в день весілля це не просто традиція, це символ вічного кохання, який пронісся через століття. Сьогодні в сучасному світі широкі обручки з комбінованого золота, також означають для закоханих набагато більше, ніж просто золота прикраса. Ця обіцянка – клятва непохитного прекрасного кохання, відданості даних один одному в один із найважливіших днів, у день весілля.

Додаткова інформація:

Приблизна ширина кілець від 9 мм. (Кільця у даному дизайні виконуємо від 8,0 мм. до 12 мм.).
Приблизна вага кілець: 27 грам. Вага кілець залежить від розмірів пальців і ширини кілець, яку ви вибрали.
Кожне кільце, представлене в каталозі ювелірної майстерні Best Gold Service, виконуються тільки на замовлення термін виготовлення 10-14 днів. Більш детальна інформація:
Обручки у світі

Хто був творцем обручок та їх історія мало кому відома, звідси і безліч міфів та переказів про їх походження. Але, у всіх легендах і культурах історіях незмінно одна – обручка – це символ! Символ любові, сім’ї, вірності!
Звичайно ж, все джерело в яких йдеться про весільну прикрасу – кільце ведуть нас до Єгипту та Греції. У стародавні часи греками було прийнято прикрашати свої обручки гравіюванням з імені та обов’язково орнаментом. Який символізував вічне кохання до свого обранця і несли глибокий магічний зміст – любові в житті людини.

Сьогодні обручки прикрашають не тільки орнаментом та гравіюванням, кільця прикрашають дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням, візерунками, різними фактурами та ювелірною емаллю. Майстри ювелірної майстерні Best Gold Service до кожного кільця підходять індивідуально, кожна наша прикраса – це витвір мистецтва. У ньому, з’єднуються дорогоцінні метали та каміння, сучасні технології, та душа майстра, який працює над Вашим золотим кільцем.

Дивіться наш неймовірно великий каталог, вибирайте модель і вносить у дизайн родзинку від себе. Ви можете замінити кольори золота, кількість та колір каменів, додати візерунок, орнамент або гравіювання. Наша команда працює лише для вас!

Також рекомендуємо подивитись

Ім'я:

e-mail:

Телефон:

Артикул моделі:

Розмір жіночого кільця:

Розмір чоловічого кільця:

Вставка:

Додаткові питання:

Сообщение отправлено, спасибо!
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!